Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Moda na moda #10
napisany: 11.10.2018 · 19:53 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
U was też już ciemno? Taki klimat -_-' No to może sprawdzimy co tam w modach piszczy? Zapraszamy na październikowy przegląd Sceny.

Predator script mod

Widzieliście najnowszego Predatora? Cóż, film Shane'a Blacka wyraźnie podzielił widownię. Jedni docenili nieszablonowe podejście twórców do tematu, inni opuścili sale kinowe oburzeni z wyrazem niesmaku na twarzy. Niezależnie jednak od opinii jednych i drugich, mamy coś dla wszystkich darzących postać Predatora sympatią. JulioNIB, niestrudzenie mieszający bohaterów najróżniejszych uniwersów z GTA V, wypuścił niedawno swój kolejny skrypt.

Tym razem policja Los Santos i Blaine County będzie musiała zmierzyć się właśnie z Predatorem. A łatwo nie będzie, bo przybysz z odległych zakątków wszechświata ma do dyspozycji może niezbyt szeroki, ale za to zabójczo skuteczny zestaw broni: włócznię, działko plazmowe oraz mechanizm samozniszczenia. Nie zabrakło również sztandarowej umiejętności, czyli znikania, oraz takich szczegółów jak zielona krew. Predatora od JulioNIB możecie zobaczyć w akcji na filmie poniżej.


Railroad Engineer (v3.2)

Miesiąc temu polecaliśmy Waszej uwadze modyfikację dodającą możliwość wykonywania misji transportowych ciężarówkami. Taki ukłon w stronę graczy miło wspominających podobny mechanizm w GTA: San Andreas. Tamto "stare" GTA oferowało jednak więcej możliwości, których w najnowszej odsłonie serii zabrakło. Jako CJ mogliśmy choćby pokierować pociągiem. Ten brak w Grand Theft Auto V szybko uzupełnimy za sprawą modyfikacji Railroad Engineer.

Skrypt przede wszystkim pozwala nam prowadzić pociągi (oraz tramwaje), ale zapewnia również odpowiednie animacje, działające wyświetlacze i daje możliwość... wykolejenia składu ]:-> Ponadto możemy uaktywnić specjalny tryb sterowania, w którym polecenia wydajemy maszyniście spoza pociągu. Autor zapewnia, że sterowanie jest realistyczne. Pojazdy nie przyśpieszają ani nie hamują liniowo i potrzeba dłuższej chwili na ich wyczucie.

Better Deformation + More Durable Cars (v0.4b)

Jeśli wyłączyliście już sobie możliwość odwracania samochodu na koła po dachowaniu oraz przywróciliście handling z GTA IV, ale wciąż mało Wam realizmu, spróbujcie tego moda. Za jego sprawą drobne otarcia i kolizje z elementami otoczenia będą mniej dotkliwe dla naszego pojazdu, ale za to zaliczając dzwon nie pojedziemy już dalej. Zupełnie jak w życiu. Autor modyfikacji zadbał też o odpowiednie efekty wizualne. Przy poważniejszych stłuczkach szanse na zgubienie części nadwozia mocno rosną.

2015 Yamaha YZF-R6 (v2.5)

Zwykle w naszych przeglądach polecamy Wam różne ładne pojazdy i zazwyczaj są to samochody. GTA to jednak nie tylko samochody, więc dzisiaj rzućmy okiem na całkiem fajny model motocykla Yamaha YZF-R6 przekonwertowany do GTA V przez moddera o nicku Zen-Imogen. Ten bogaty w detale jednoślad poza pełnym przystosowaniem do silnika gry oferuje również kilka opcji tuningu dostępnych przez menu trainera.

W sieci znajdziecie również konwert dla GTA: San Andreas.

Modyfikacja 2015 Yamaha YZF-R6 dla GTA V
Dynamic Pedestrian Interaction Menu

Kilka miesięcy temu polecaliśmy Wam prosty skrypt kieszonkowca pozwalający okradać przechodniów z drobnych przedmiotów. Jeśli zabawa się Wam spodobała, to najpewniej do gustu przypadnie Wam również ten mod oferujący znacznie szersze możliwości interakcji z NPC-ami. Poza opróżnianiem kieszeni przechodniów, na co swoją drogą mogą różnie reagować, możemy też przeprowadzić z nimi prostą rozmowę, wyzwać na pojedynek, a martwych przeszukać. Swoje zdobycze możemy natomiast spróbować sprzedać. Tylko sami nie dajcie się skroić! :D

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 63 gości oraz 0 z 6434 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 63 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: NetesekYT
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa