Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
iGrandTheftAuto
GTAGames.nl
GTA.cz
Moda na moda #4
napisany: 13.04.2018 · 10:56 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 3
Dobrych modów do GTA nigdy za wiele. A oto kolejny ich przegląd na GTAthegame.

Kratos - God of War III | with Blades of Chaos (v1.0)

Już za tydzień na PS4 powróci God of War. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać nowych przygód Kratosa (albo nie mają konsoli) niejaki Le Tuan Khai przygotował modyfikację Kratos - God of War III | with Blades of Chaos. Po instalacji będziemy mogli pokierować bohaterem i siać zamęt w całym San Andreas. Kratos jest oczywiście nieśmiertelny i dysponuje nadludzką siłą. Możemy korzystać też z jego boskich mocy do neutralizacji przeciwników z dystansu.


Pickpocket Script (v0.7)

Jeśli nie w smak Wam efekciarstwo Kratosa, zawsze możecie spróbować swoich sił w bardziej przyziemnym fachu. iLLo przygotował coś dla miłośników skradania. Pickpocket Script pozwala wcielić się w rolę najzwyklejszego kieszonkowca. Do swoich ofiar możemy się zakraść, ale nie jest to jedyna słuszna metoda. Tak samo ofiara nie zawsze pozwoli nam odejść niezauważonym. Wśród dostępnych fantów mamy np. najnowszego iFruita, paczkę fajek, czy starą dobrą gotówkę. Czasem trafi się też jakiś śmieć. Cóż, nikt nie mówił, że będzie lekko.

GTA San Andreas: Enhanced Edition (v1.0)

Ze starszymi częściami serii Grand Theft Auto wiążemy wiele miłych wspomnień i często nazywamy je "tymi najlepszymi". Fakt, mają swój urok, ale powrót po latach do takiej gry często wiąże się z uczuciem rozczarowania. Nagle zdajemy sobie sprawę, że upływ czasu jednak zrobił swoje. Mechanika wydaje się toporna, a grafika kłuje w oczy. Warto wtedy rzucić okiem na dostępne mody, bo ich autorzy często próbują zaradzić choćby części tych niedogodności. Jednym z takich modów jest GTA San Andreas: Enhanced Edition od HamX. Jego autor zadbał m.in. o obsługę wyższych rozdzielczości ekranu, odpowiednie do tego tekstury, ulepszone modele pojazdów, większe zagęszczenie ruchu, ulepszone oświetlenie, odświeżony interfejs i liczne mniejsze poprawki.

GTA San Andreas: Enhanced Edition
Prison Mod (v0.2)

Zastanawialiście się kiedyś co się dzieje pomiędzy aresztowaniem naszej postaci w grze a wyjściem na wolność? W GTA twórcy zawsze dość luźno podchodzili do tego tematu - w końcu kto chciałby przerywać grę, żeby odsiedzieć wyrok? Dzięki Prison Mod możemy wreszcie zasmakować więziennego życia w Bolingbroke. Póki co za murami zakładu karnego nie ma zbyt wiele do roboty, więc może jakaś... ucieczka? ;)

Marlowe Valley Safehouse/Airport (v5.0)

Patrząc na coraz to bardziej wymyślne dodatki dla GTA Online serwowane nam przez Rockstar łatwo spostrzec, że tryb dla jednego gracza jest pod tym względem mocno zaniedbany. Prywatne jachty, bunkry, hangary? A gdyby tak od razu wystawić sobie przed domem całe lotnisko? Marlowe Valley Safehouse/Airport od Sanghelios przemienia Dolinę Marlowe w wypasioną posiadłość z bunkrem, trzema lądowiskami dla helikopterów, średniej wielkości pasem startowym, warsztatem oraz miejscami parkingowymi lub garażowymi w sumie na ponad 50 pojazdów. Dobra miejscówka dla emerytowanego gangstera.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.

chaos
napisany 15.04.2018 o godzinie 18:18
zobacz profil autora
Znalazłem dzisiaj ciekawego moda do IV ( swoją drogą dostępny jest od 2009 roku ;) Przyda się osobom które wciąż nie dysponują super kompem, a chciałyby przyzwoicie ograć ten tytuł. Ja wyciągam 25 fps na lapku z Intelem HD 4000. Wrzucam link do downloadu.
Lux
napisany 14.04.2018 o godzinie 12:57
zobacz profil autora
O, ten mod do GTA:SA wygląda całkiem całkiem, może skorzystam :D
Michau
napisany 13.04.2018 o godzinie 14:12
zobacz profil autora
Szkoda, że na ***anym ps4 nie da się modów instalować.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 113 gości oraz 0 z 6376 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 113 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: fibagnicki
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa