Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANFPsst! Przegląd scenowej twórczości #10
napisany: 18.10.2018 · 23:18 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Na początku miesiąca odświeżona została strona Social Clubu, na którą od kilku już lat gracze wysyłają swoje filmy i screeny. To dobra okazja, aby tam zajrzeć i poszukać perełek scenowej twórczości.

Never change, I'm the same Reserva Natural Monte Chiliad Textile City Reflection sky Night Maneuvers Grand Senora Desert Lighthouse Wyspa Elizejska Rider by night Misty Morning Sunrise

Dobrych fotek jest oczywiście znacznie więcej, jednak wszystkich nie da się tutaj umieścić. Musicie sami trochę poeksplorować ;) Co się zaś tyczy filmów nakręconych z użyciem Edytora Rockstar to tak różowo już nie jest. Owszem, gracze ciągle wrzucają do sieci nowe klipy, ale najczęściej są to tylko krótkie zapisy z różnych względów ciekawych lub zabawnych sytuacji, nieszczególnie interesujące dla innych. Nie oznacza to oczywiście, że dobrych filmów w zasobach Social Clubu brak. Po prostu giną w zalewie bylejakości. Niestety.

Nie zostawimy Was jednak bez żadnego wideo do obejrzenia. Być może umknął Waszej uwadze fajny klip wrzucony do naszego shoutboka przez k5_, który uznał, że choć już nie pierwszej świeżości, warto go sobie przypomnieć. To materiał zza kulis produkcji GTA: Vice City zawierający m.in. fragmenty ze studia dźwiękowego, w którym aktorzy podkładali głosy pod postaci, które darzymy tak ogromnym sentymentem. Soczysty kąsek dla każdego fana.


Pamiętajcie, że zawsze czekamy na Wasze znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do Waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 50 gości oraz 1 z 6417 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 51 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KacpereQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa