Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANFRemix replay
napisany: 09.10.2018 · 19:09 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 2
W tym tygodniu w GTA Online Southern San Andreas Super Autos kontynuuje ofensywę wprowadzając do oferty kolejne popularne pojazdy i malowania dla nich. Rockstar z kolei na ostatniej prostej przed premierą RDR2 szasta bonusami i... nie znajduje czasu nawet na odświeżenie kolejnego starego trybu adwersarza :P

GTA Online - Karin Futo
Od dzisiaj w katalogu SSASA znajdziemy kolejne trzy klasyczne wozy znane każdemu z ulic Los Santos. Są to Bollokan Praire, Imponte Ruiner oraz wyczekiwany przez masy Karin Futo. Ta trójka oraz trzy inne wozy - Penumbra, Mamba i Coquette Classic - otrzymają też zupełnie nowe oznaczenia. Do sprawdzenia w warsztatach Los Santos Customs.

Żadnego nowego (ani nawet odgrzewanego) trybu adwersarza w tym tygodniu nie uświadczymy. Natomiast Rockstar zachęca nas do ponownego ogrywania wypuszczonych do tej pory "remiksów" i wypłaca za to podwójne GTA$ i RP. Czekają na nas więc stare-nowe: Gonitwa, Zamiana miejsc, Biegacz oraz Sumo.

Podwójnie w tym tygodniu zarobią też właściciele klubów nocnych, które będą generowały dwukrotnie większy przychód. Nie zapomnijcie opróżnić na czas sejfu.

Jeśli jeszcze nie próbowaliście zmierzyć się z legendami Dzikiego Zachodu w dzikim San Andreas to teraz macie ku temu dobry powód. Za ukończenie w tym tygodniu wyzwań kamiennego toporka oraz rewolweru z samonapinaniem zgarniecie dwa razy więcej GTA$. Do wyrwania w sumie okrągły milion! Ukończyliście już któreś z wyzwań? Nic straconego, Rockstar wypłaci wam wyrównanie.

Na jeszcze więcej dodatkowej kasy mogą liczyć w tym tygodniu osoby, które zamówiły przedpremierowo edycję cyfrową Red Dead Redemption II. W ramach podziękowania na ich konta wpłynie kolejny milion GTA$. Co zrobić z taką kasą? Może wydać na przecenioną zawartość?

  • 35% zniżki na całą ofertę Elitas Travel.
  • 35% zniżki na garaże biurowe i 10-miejscowe.
  • 25% zniżki na dodatki i remonty klubów nocnych.
  • 25% zniżki na odzież z Życia po godzinach.
  • 30% zniżki na Jestera Classic i Dominatora GTX.
  • 30% zniżki na Swingera, Autarcha i Pariaha.
  • 25% zniżki na imprezowy autobus.
  • Wyścig premium: Techno dla Deluxo.
  • Próba czasowa: Kanał burzowy.

A za samo logowanie w grze dostajemy w tym tygodniu bardzo twarzowe wzmocnione body w kolorze zielonym oraz... premię w wysokości 300 tys. GTA$ :) To jak, logujemy się?

sdr
napisany 10.10.2018 o godzinie 09:27
zobacz profil autora
Ano, też coraz częściej nachodzi mnie taka myśl, że chyba już powinni kończyć wsparcie. I tak nowej zawartości coraz mniej, a mechanika już od dawna wtórna. Przydałby się taki detoks przed VI żeby nabrać na nowo apetytu.
Kalesor
napisany 09.10.2018 o godzinie 21:18
zobacz profil autora
Pewnie dla zasady, coby zgarnąć kasę się logujemy. Nie pamiętam, kiedy ostatnio grałem w Online. Chyba już nawet ja doświadczam zmęczenia od GTAO.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 58 gości oraz 0 z 6424 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 58 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sampowicz
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa