Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

GTA V na next-genach dostanie coś ekstra
napisany: 06.08.2020 · 10:51 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2
Take-Two Interactive opublikowało kolejny kwartalny raport, który tym razem obejmuje okres od kwietnia do czerwca. Cyferki to jednak nie wszystko. Przy okazji dowiadujemy się ciekawych rzeczy.

Wydawca GTA w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2021 zarobił ponad 831 milionów dolarów, w tym ponad 726 milionów to przychody z segmentu cyfrowego. Spora w tym zasługa niepowstrzymanego Grand Theft Auto V, które znalazło łącznie już ponad 136 milionów nabywców.

Take-Two chwali się również swoją działalnością charytatywną. W kwietniu zapowiedziano, że 5% dwumiesięcznych zysków z mikrotransakcji zostanie przekazanych na walkę ze skutkami pandemii. Udało się uzbierać w ten sposób 15 milionów dolarów.


Dziewiąta generacja konsol coraz bliżej i ten temat też coraz częściej pojawia się w kontekście raportów finansowych wydawców. Wiemy już, że w przyszłym roku GTA V zostanie ponownie wydane na nowym sprzęcie i już w czasie prezentacji Sony dowiedzieliśmy się, że gra zostanie odświeżona i usprawniona, aby jeszcze raz nas oczarować.

Wszyscy jesteśmy jednak ciekawi czy za ulepszeniami technicznymi i wizualnymi pójdą jakieś nowe treści. Okazuje się, że tak najpewniej będzie. Prezes T2 zdradził, że wersja Grand Theft Auto V na PlayStation 5, Xboksa Series X, ale również na komputery osobiste zostanie wzbogacona o nową ekskluzywną zawartość. W tej chwili możemy tylko zgadywać co to będzie, ale... miejmy nadzieję, że nie chodzi po prostu o szybkie zakończenie wsparcia dla wydań przygotowanych z myślą o PS4 oraz Xboksie One.

sdr
napisany 07.08.2020 o godzinie 16:50
zobacz profil autora
Oby, zawsze tego brakowało.
chaos
napisany 06.08.2020 o godzinie 16:54
zobacz profil autora
Pewnie główne i poboczne postacie wątku fabularnego będą nosić piżamę w nocy.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 29 gości oraz 0 z 6493 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 29 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: mister420
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa