Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Co się stało? #52
napisany: 01.05.2022 · 13:23 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0
I wtedy przyszedł maj... Jeśli akurat macie przerwę między jednym grillem a drugim, zapraszamy do spędzenia chwili na wspominkach minionego miesiąca.

Co się stało?
  • W połowie kwietnia Grand Theft Auto V w wersjach dedykowanych konsolom PlayStation 5 oraz Xbox Series X wreszcie wylądowało na półkach sklepów (tych fizycznych). Okazuje się jednak, że i tym razem wydawca postanowił zaoszczędzić na jakości i gra trafiła w nasze ręce w możliwie ubogim wydaniu. W pudełku nie znajdziemy nawet papierowej mapy świata.
  • W tym miesiącu w GTA Online po raz pierwszy mogliśmy skorzystać z poczwórnych premii. Promocją objęty był tryb adwersarza Przekrocz linię.
  • DJ Pooh w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że Dr. Dre początkowo wcale nie był skory do występu w GTA Online.
  • Z kolei Shawn Fonteno o mały włos mógł nie zagrać Franklina w Grand Theft Auto V. Tego dowiadujemy się z jego wydanej niedawno biografii.
  • Rockstar chyba planuje dodać do GTA Online na PC nowości wprowadzone w wersjach na konsole 9. generacji. Niestety wygląda na to, że wśród tych "nowości" nie zabraknie również dostępu do usługi subskrypcyjnej GTA+ i... kolejnego przejawu autocenzury.

Ciekawostka

W Grand Theft Auto V w wersji na PC, PS4 lub Xboksa One, podchodząc do wejścia znajdującego się niedaleko lotniska hotelu Opium Nights, w odbiciu zobaczymy panoramę Liberty City. Inny budynek tej sieci hoteli stoi w północnym Algonquin, właśnie w Liberty City.

Polecamy również


  • Pierwszy odcinek nowej, podrasowanej serii cyklu Kiedyś się grało autorstwa chaosa.
  • Kwietniowe przeglądy modyfikacji i scenowej twórczości.
  • Loterię oraz kumulację - najbliższe losowanie we wtorek, a w puli mamy $$1931.
  • Doughz.org - od dzisiaj można korzystać z nowego limitu i przekazać nadmiarowe punkty na cele dobroczynne!
  • Nową ankietę, w której pytamy co sądzicie o rotacji zawartości w GTA Online. Chodzi o wprowadzoną już jakiś czas temu regułę, według której regularnie, tymczasowo w menu gry ukrywane są mało popularne aktywności, głównie tryby adwersarza.

W kwietniu natomiast w naszej ankiecie mogliście wyrazić opinię na temat GTA: The Trilogy - The Definitive Edition. Po niemal pół roku od premiery, już na chłodno uznaliście, że w zasadzie ten remaster nawet nie był taki potrzebny.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 60 gości oraz 1 z 6579 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 61 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Bonusik
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa