Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Piguła #39
napisany: 18.04.2022 · 15:20 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 3
Wielkanocna piguła, a może raczej jajo. Zapraszamy na szybki przegląd mniej istotnych wiadomości ze świata GTA.

Next-gen Master RaceGTA V w wersji na komputery z systemem Windows zostało ponownie ocenione przez ESRB i teraz listowane jest obok wydań na konsole 9. generacji. Może to oznaczać, że pecetowcy wkrótce uzyskają dostęp do zawartości i nowych opcji GTA Online, którymi obecnie cieszą się tylko posiadacze najnowszych konsol Sony i Microsoftu.

ESRB - GTA V, PC

TransFenderRockstar się zmienił. To już nie ta sama firma co kilkanaście lat temu, bezczelnie wyśmiewająca wszystko i wszystkich. Teraz, jeśli tylko można coś na tym zyskać (albo przynajmniej nie stracić), Rockstar potrafi być grzeczny i do bólu poprawny politycznie. Już we wrześniu i październiku informowaliśmy o niepokojących zmianach dostrzeżonych przez fanów w zwiastunach GTA V na 9. generację oraz The Trilogy.

Teraz okazuje się, że z nowej wersji Grand Theft Auto V wycięto więcej. W grze nie zobaczymy już modeli transwestytów i drag queen poza wnętrzami klubu Cockatoos. Wciąż są one dostępne w trybie reżyserskim, ale mają wyłączone opcje dialogowe. Również ze ściany w domu Lestera usunięta została postać Captain Spacetoy Interstellar Transgender charakteryzująca się wymiennymi genitaliami.

Toni
napisany 20.04.2022 o godzinie 14:38
zobacz profil autora
No ja nic nie mówię, ale ponieważ obecne benefity GTA+ są aktualne do 27 kwietnia, to mi to pachnie może jakimś dodaniem zawartości dla pecetowców po tym terminie
sdr
napisany 19.04.2022 o godzinie 09:41
zobacz profil autora
No niby nie, ale sam fakt, że coś zmieniają tylko dlatego, że ktoś się czuje urażony, źle wygląda. Nawet jeśli faktycznie chcieli odpuścić "transom", to mogli już poczekać do VI i po prostu tam się z nich nie nabijać.
kurzi6
napisany 18.04.2022 o godzinie 19:33
zobacz profil autora
Meh... To dalej nie ten poziom co wycięcie flag konfederatów.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 42 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 42 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies