Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Moda na moda #52
napisany: 10.04.2022 · 01:44 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 1
Czy to już pora na kolejny przegląd modyfikacji? No ba! Dzisiaj wrócimy do starych dobrych czasów, otworzymy warsztat samochodowy i postrzelamy z prawdziwego Glocka ;o

Old Gen Visual

Old Gen Visual v5.3Mówi się, że lepsze jest wrogiem dobrego. Jeśli graliście w GTA V na PS3 albo Xboksie 360 i potem przesiedliście się na nowszą wersję gry, być może zauważyliście pewne zmiany w warstwie graficznej, nie zawsze na lepsze. Oczywiście nie chodzi tutaj o ogólną poprawę jakości oprawy, wyższą rozdzielczość, czy bardziej szczegółowe tekstury.

Część efektów graficznych została między wydaniami usunięta lub ograniczona. Właśnie to próbuje naprawić mod Old Gen Visual. Po jego instalacji na wersji pecetowej przywrócone zostaną oryginalne cykle pór dnia, wygląd chmur, tekstury piany morskiej oraz efekty flary, zanieczyszczenia świetlnego i bokeh. W pakiecie dostajemy też kilka filtrów Snapmatic, które zawieruszyły się między generacjami.

Garage Business & Street Racing v3.3Los Santos Tuners to jedna z cieplej przyjętych przez fanów aktualizacji GTA Online. A gdyby tak przeszczepić ją do trybu fabularnego? Ambitnie, ale nie dość dla moddera o nicku toyota12345. Ten postanowił we wszystko wmieszać jeszcze elementy aktualizacji Import/Eksport i z takich składników przygotować całkiem nowe danie.

Garage Business & Street Racing (nazwa już nie tak oryginalna) oddaje w nasze ręce warsztat w budynku Lombank West. Tam dostarczamy skradzione pojazdy, a następnie za pomocą laptopa wyszukujemy dla nich nowych właścicieli. Samochody można wcześniej stuningować, aby podnieść ich wartość.


Modyfikacja oferuje również codzienne wyzwania, w których dostarczając określone pojazdy zarobimy dodatkowe pieniądze. Możemy też odwiedzić Klub Samochodowy Los Santos, gdzie obejrzymy inne odpicowane fury i zmierzymy się na torze z ich właścicielami. Jak zapewnia autor, wszystkie zadania są całkowicie losowe co powinno znacząco wydłużyć czas zabawy.

Glock 17 v1.1Bardzo lubimy realizm w grach, ale kiedy o nim myślimy, przynajmniej w kontekście serii GTA, chyba mało kiedy na myśli przychodzą nam bronie. Najczęściej mówi się o ulepszonej grafice i fizyce albo rzeczywistych modelach pojazdów, czy jeszcze lepiej odwzorowanych miejscówkach.

Tymczasem broń jest równie ważnym elementem. W końcu czym sialibyśmy ten cały chaos? Jeśli chcielibyście urealnić nieco arsenał protagonistów Grand Theft Auto V, musicie zainteresować się Glockiem 17 od FluffyPlays22, który zastępuje pistolet zwykły lub bojowy. Model ten jest w pełni animowany i charakteryzuje się wysokiej jakości teksturami. Współpracuje ze wszystkimi oryginalnymi dodatkami.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.

Whis
napisany 10.04.2022 o godzinie 20:18
zobacz profil autora
Ja zauważyłem upośledzone skrypty po przejściu z PS3 na PS4, na PS3 za każdym razem gdy wbijaliśmy na lotnisko to lądował samolot, na PS4 jest to bardzo rzadkie. Lub policjantka na pustynnym posterunku była zawsze a teraz jest to rzadkość.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 69 gości oraz 0 z 6579 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 69 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Bonusik
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa