Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Moda na moda #34
napisany: 17.10.2020 · 02:44 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
GTA samo w sobie daje nam bardzo dużo swobody, ale w połączeniu z fanowskimi modyfikacjami to dopiero możliwości wydają się nieskończone. Oto kilka propozycji na jeszcze więcej zabawy w piaskownicy Rockstara.

Ped Damage Overhaul V v1.0W GTA jako gracze jesteśmy zawsze na uprzywilejowanej pozycji. NPC-om nie tak łatwo nas zabić, podczas gdy my jesteśmy w stanie każdej minuty posłać do piachu dziesiątki wirtualnych istnień. Chcielibyście nieco wyrównać szanse?

Pomoże wam w tym Ped Damage Overhaul V. To modyfikacja, która w znaczący sposób podnosi poziom realizmu obrażeń zadawanych sterowanym przez komputer przeciwnikom. Przede wszystkim nie będą oni tak szybko umierać. Teraz kilkoma strzałami co najwyżej powalimy ich na ziemię, gdzie będą powoli dogorywać. NPC będą również nam zadawać więcej obrażeń, ale z drugiej strony obniży się ich celność, która teraz będzie zależała od stanu w jakim się znajdują.

Autorzy moda popracowali też nad jękami wydawanymi przez ranne postaci. Gratka dla prawdziwych sadystów ;)Custom Engine Sound Pack v1.2Dźwięki w Grand Theft Auto V stoją na przyzwoitym poziomie. Zawsze jednak mogą być lepsze i to będą się starali udowodnić pierwsi modderzy próbujący swoich sił w projektach podmieniających lub dodających do gry nowe odgłosy pojazdów. Jednym z takich projektów jest właśnie Custom Engine Sound Pack.

Modyfikacja dodaje do piątki dźwięki potężnych silników V8 oraz V10. Jeśli do tej pory czuliście, że obecnym w grze muscle carom czegoś brakuje, koniecznie sprawdźcie tą paczkę. Nowe dźwięki działają jednak z każdym samochodem. Po instalacji wystarczy aktywować je w ustawieniach pojazdu.

GTA Iron Man mod v1.1Owszem, pisaliśmy już kiedyś o podobnej modyfikacji (i to nawet nie raz), ale to było dawno i dotyczyło czwartej oraz piątej odsłony serii. Dzisiaj paradoksalnie... cofamy się jeszcze bardziej, bo są wśród nas również miłośnicy starszych części serii. A tak się składa, że San Andreas też ma swojego Iron Mana. Mod autorstwa maxirp pierwszy raz ujrzał światło dzienne jeszcze we wrześniu, ale raptem kilka dni temu wydana została jego nowa, usprawniona wersja.

Jeśli myślicie, że to kolejny superbohaterski projekt na góra pół godziny zabawy to jesteście w błędzie. Autor tej konkretnej modyfikacji postawił sobie za cel przeniesienie do GTA: SA jak największej ilości elementów świata Tony'ego Starka. Poza podstawową zbroją Iron Mana i jego supermocami, w grze zobaczymy również posiadłość bohatera wraz z garażem wypełnionym samochodami, dodatkowe zbroje, podmieniony interfejs oraz ekrany ładowania. Są też przeciwnicy, którzy będą nas atakować, gdy zaczniemy broić. Ale jak tu nie broić?

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 80 gości oraz 0 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 80 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa