Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Iron Man IV
napisany: 10.04.2013 · 12:23 · dodał: chaos
kategoria: GTA IV · komentarzy: 2
Ale radosny dzień dziś mamy. W końcu do wielu regionów kraju nad Wisłą nieśmiało wkracza długo oczekiwana wiosna, za oknem słońce próbuje się przedrzeć przez chmurzyska, a termometr wskazuje przyjemne 10 stopni. I mej radości nie zniszczą nawet durne teorie spiskowe o globalnym ociepleniu, czy jakimś tam zamachu.

Tak, zawsze chciałem być pogodynką, ale obawiam się że to nie jest odpowiednie miejsce na zabawę w szamana. Szybko zmieniam więc płytę i spieszę podzielić się z wami fajną modyfikacją do gry Grand Theft Auto IV jaką przygotowali panowie H1Vltg3 (strasznie trudne słowo) i JulioNIB. Zabawa polega na tym, że zamiast Niko Bellica wcielamy się w postać Iron Mana. Oprócz możliwości latania, gracz może korzystać z kilku różnych pancerzy, miniguna, rozwalania latających przeciwników, czy wezwania latającego kumpla. Całość prezentuje się mniej więcej tak jak na filmie poniżej.


Mod dostępny jeszcze w wersji testowej możecie pobrać klikając tutaj. Tutaj natomiast możecie wylewać swoje gorzkie żale dotyczące produkcji i zgłaszać różne inne propozycje zmian. Nie zapomnijcie także o chwilowej deinstalacji modu w sobotę, inaczej może być problem z załapaniem się na wspólne granie z ekipą Rockstar. :)

Ronin
napisany 10.04.2013 o godzinie 19:25
zobacz profil autora
Żeby trzymać kopię GTA 4 to trzeba mieć duży dysk. Ja mam dysk 200GB, a IV + EFLC zajmują 32GB i to już jest dużo, a Wy tu jeszcze mówicie o kolejnych 32GB, 1/3 dysku miałbym tylko na GTA :)
sdr
napisany 10.04.2013 o godzinie 13:25
zobacz profil autora
O, święte słowa. Zawsze warto trzymać na dysku osobną, czystą kopię gry na wypadek multi :)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 197 gości oraz 1 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 198 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa