Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Moda na moda #3
napisany: 15.03.2018 · 23:42 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
Czas na kolejną porcję fajnych modów. Zapraszam na marcowy przegląd sceny modderskiej.

GTA V: Sims 4 Custom Female Ped
Nic tak nie przyciąga w internecie wzroku jak zdjęcie ładnej dziewczyny, a najlepiej kilku. Jednak nie po to wstawiłem tutaj powyższy obrazek. Jakiś czas temu natrafiłem w sieci na informację o ciekawej modyfikacji podmieniającej postaci kobiet w GTA V. Sims 4 Custom Female Ped (v3.0) od aleksa189, jak sama nazwa wskazuje, umieszcza w grze modele z ostatniej części popularnej serii Sims. Poza wspomnianą podmianą możemy też wybrać opcję wykorzystania nowych modeli obok już istniejących. Dzięki temu zwiększymy różnorodność przechodniów poruszających się po ulicach Los Santos. Modele są naprawdę ładne i zostały dopracowane w szczegółach. Autor nie ograniczył się jedynie do importu, ale wraz z innymi modderami zadbał też o odpowiednie animacje, mimikę, a nawet wygląd włosów, ubrania i makijaż. Kawał dobrej roboty, a to nie jedyna taka praca od aleksa189.

Odpicowaliście kiedyś samochód w Los Santos Customs, a potem go... zgubiliście? Albo przypadkiem wjechaliście pod pociąg? Cóż, zdarza się, ale od czego są ubezpieczenia? W GTA Online problem zniszczonego pojazdu załatwia biuro Mors Mutual Insurance - wystarczy jeden telefon i nasza bryka wraca na mapę. W singlu z jakiegoś powodu nie dostaliśmy takiej opcji. Na szczęście są mody. Mors Mutual Insurance - Single Player (v1.2.0a) pozwala ubezpieczyć posiadany samochód i odzyskać go nawet jeśli ulegnie on całkowitemu zniszczeniu. Pojazd można również zgłosić jako skradziony w przypadku gdyby po prostu "zniknął". W pliku konfiguracyjnym modyfikacji możemy ponadto wskazać czy chcemy samodzielnie odebrać przywrócone auta, czy wolimy żeby zostały do nas podstawione przez kierowcę.


Są takie mody, które upiększają grę albo usprawniają jej mechanikę. Jednak są też takie, których autorzy kompletnie pojechali po bandzie i zdecydowali się wprowadzić do gry elementy zupełnie nie pasujące do jej charakteru. Do tej kategorii należą najróżniejsze modyfikacje superbohaterskie. Jedną z nowszych jest Dragon Ball script mod dzięki, której możemy wcielić się w GTA V w postać Goku i siać na ulicach zamęt z wykorzystaniem jego mocy. To z resztą nie jedyny mod autorstwa JulioNIB. Dane nam już wcześniej było dzięki jego pracy wejść w skórę choćby Ironmana czy Hulka.

Co? Że niby latanie po mieście bez jetpacka i rozwalanie radiowozów kulami ognia jest za mało odjechane w kosmos? A co powiecie na zwiedzanie galaktyki w Grand Theft Auto V? Taką możliwość da Wam Grand Theft Space (v1.0.0). Modyfikacja sama w sobie nie oferuje zbyt wiele, bo została pomyślana przede wszystkim jako platforma dla innych twórców, ale w przestrzeń kosmiczną polecieć możemy. A wkrótce, kto wie, może pojawią się jakieś ciekawe rozszerzenia i odeprzemy atak Marsjan albo pobujamy się po dzielni Sokołem Millennium? ;)

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.

sdr
napisany 24.03.2018 o godzinie 18:52
zobacz profil autora
Mnie osobiście tego rodzaju mody jakoś nieszczególnie porywają i sam pewnie nie spędziłbym na zabawie więcej niż godzinę czasu. Rozumiem jednak, że są fani, do których to trafia i oni pewnie potrafią czerpać z tych modyfikacji więcej frajdy :)
Lux
napisany 21.03.2018 o godzinie 10:16
zobacz profil autora
Kto z Was instalował i grywał w te mody "bohaterskie"? Rzecz jasna, nie tylko w GTA V, ale i w poprzednich częściach. Ile czasu można spędzić na takiej zabawie? Pamiętam, że instalowałem podmiany aut w VC, ale to akurat poprawiało wygląd gry.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 77 gości oraz 0 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 77 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa