Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Co się stało? #32
napisany: 31.08.2020 · 22:43 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 5
W ostatni wakacyjny wieczór oglądamy się za siebie i wspominamy co ciekawego wydarzyło się w sierpniu w świecie Grand Theft Auto. Gotowi na małą sentymentalną podróż?

Co się stało?
  • Bez wątpienia najgorętszą wiadomością miesiąca (a pewnie i całego lata) była premiera nowej aktualizacji Los Santos Summer Special dla GTA Online. W ramach aktualizacji otrzymaliśmy m.in. kilka nowych misji, kilkanaście pojazdów, nowe wyścigi, warianty trybów adwersarza, wojny handlowe i znajdźki.
  • Lazlow Jones odszedł z Rockstar Games. Co prawda miało to miejsce już w kwietniu, ale dopiero teraz odnotowano ten fakt. To niestety kolejna już ikona Rockstar, która opuściła studio w ostatnich latach.
  • W plikach przemyconych do GTA Online wraz z Los Santos Summer Special odkryto nowy wariant wojny handlowej, w której celem są elementy statku kosmicznego. Czyżby niespodzianka halloweenowa?
  • Podczas konferencji podsumowującej ostatni kwartał fiskalny Take-Two, prezes firmy zdradził, że GTA V w wersji na konsole nowej generacji zostanie wzbogacone o ekskluzywną zawartość. Nowości na szczęście nie ominą też wydania na komputery osobiste.

Ciekawostka

W Grand Theft Auto V wsiadając do ambulansu automatycznie i za darmo uzupełnimy pasek zdrowia, a wsiadając do policyjnego Riota uzupełnimy pasek pancerza.

  • Kiedy tylko doczytacie do końca tego niusa, sprawdźcie też najnowsze przeglądy modyfikacji i scenowej twórczości. O ile jeszcze tego nie zrobiliście, rzecz jasna.
  • Siłą pędu zajrzyjcie następnie do kącika Throwback Thursday: Kiedyś się grało, gdzie powspominamy pewną bardzo szybką grę. Poleca redaktor chaos.
  • Loteria oraz kumulacja czekają na waszych wewnętrznych hazardzistów. Do zgarnięcia nawet $$1148!!
  • Zasoby dla biznesów w GTA Online częściej kupujecie niż kradniecie. Tyle przynajmniej mówią wyniki sierpniowej ankiety. Nikt za to nie wysługuje się wyłącznie klubowymi technikami. Cóż za duch przedsiębiorczości!

A jak się mają u was sprawy z duchem sportu? Zachęcamy do udziału w nowej sondzie, w której możecie się pochwalić ile pieniędzy wydaliście (albo zmarnowaliście) na rowery w GTA Online. Można sprawdzić przed oddaniem głosu.

chaos
napisany 01.09.2020 o godzinie 20:24
zobacz profil autora
Hahaha, bystrzacha 😏
metzonik
napisany 01.09.2020 o godzinie 10:31
zobacz profil autora
W trójce nie było Riota 😎
sdr
napisany 01.09.2020 o godzinie 09:17
zobacz profil autora
To ciekawostka dla świeżaków. I zapominalskich ;)
Roger
napisany 01.09.2020 o godzinie 06:19
zobacz profil autora
Na rowerze, to tylko CJ może jeździć
chaos
napisany 31.08.2020 o godzinie 23:28
zobacz profil autora
Ta ciekawostka znana już jest z GTA3 😉


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 138 gości oraz 0 z 6594 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 138 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: A23865NC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa