Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104złGTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Psst! Przegląd scenowej twórczości #32
napisany: 24.08.2020 · 23:06 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Okres wakacyjny powoli dobiega końca, ale my nie chcemy o tym myśleć. A gdyby tak dać sobie odwrócić uwagę najnowszym Przeglądem scenowej twórczości? ;>

"Gry to zło!"Ogłupieni gracze będą przenosić zachowania ze świata wirtualnego do rzeczywistego! Tak od lat (choć coraz rzadziej i ciszej) grzmią tęgie głowy. I mają rację... tylko jak potępiać takie inicjatywy, kiedy one są zupełnie niegroźne, a często i zabawne ;) Najnowszym tego przykładem jest produkcja kanału Komazawa Isolation, w której autorzy parodiują serie gier takie jak GTA, czy Yakuza. Kolejne odcinki obejrzycie tutaj.


GTA Flight SimulatorTechnologie pojawiają się i znikają. W tej branży kilka lat to jak cała wieczność. Czasem jednak, gdy wydaje się, że taki choćby Kinect trafił już na śmietnik historii, ktoś daje mu kolejne życie. Jedną z tych osób jest Eric Heckman z kanału Insert Controller Here. Zaprezentował on niedawno w jaki sposób można wykorzystać kontroler ruchowy Xboksa do sterowania samolotem w GTA V.

Sprawa wydaje się banalna. Wystarczy rozłożyć ręce, trochę się powyginać i już jesteśmy w powietrzu. Stoi za tym jednak sporo kombinowania i skryptów. Eric zadbał nawet o możliwość schowania podwozia oraz wyskok z pokładu. Jeśli jesteście ciekawi jak to wygląda albo chcielibyście spróbować uruchomić taki zestaw w domu, wszystko znajdziecie na filmie.

Podniebny baletA teraz wyobraźcie sobie, że GTA faktycznie obsługuje sterowanie samolotem za pomocą ruchu i robicie z kumplami coś takiego ;o Okej... to wyzwanie nawet bez Kinecta. Ciekawe za którym razem im wyszło? ;)

Znacznie łatwiej (choć równie efektownie) wygląda nowy sposób na trollowanie typów w Hydrach. Żeby tak tylko chcieli na moment zawisnąć w powietrzu...

lefteye93I_TheShark_ISandyCoxGeriTheBossJoJoMc253Hako14UltraVioletra

Zwyczajny dzień w biurzeNie jest tajemnicą, że NPC-e w GTA Online istnieją tylko po to żeby utrudniać życie porządnym graczom. No dobra, piesi to jeszcze nie problem, można rozjechać, ale daj takiemu samochód... Dostarczenie cennej bryki na eksport bez uszkodzeń staje się nie lada wyzwaniem. Nic dziwnego, że niektórzy po takiej tyradzie muszą odreagować.

Kącik naukowyWyścigi w GTA Online oferują graczom szeroki wachlarz opcji konfiguracyjnych. Niektóre urozmaicają zabawę, inne... irytują zaburzając balans rozgrywki. Jedną z takich opcji jest wyrównanie, które - najprościej rzecz ujmując - daje fory zawodnikom goniącym lidera wyścigu.

Ale o co właściwie tyle krzyku? Jak to działa? Czy ma realny wpływ na wyniki rywalizacji? To postanowił sprawdzić Broughy1322 w jednym ze swoich najnowszych filmów.

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 61 gości oraz 0 z 6481 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 61 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: asdfgh
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa