Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104złGTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Moda na moda #32
napisany: 18.08.2020 · 23:56 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Gotowi na kolejny przegląd Sceny modderskiej? Dzisiaj zrobimy z samochodu choinkę, popływamy amerykańskim niszczycielem i nakręcimy film. Zapraszamy!


Dynamic Lighting System v1.0.1Jeśli macie ochotę stanąć w GTA V po drugiej stronie barykady to zdecydowanie polecamy wam projekt LSPDFR. Nie każdy jednak ma ochotę instalować od razu taki kombajn, a chciałby tylko pośmigać w radiowozie z dobrze odwzorowanym oświetleniem. Między innymi dla takich graczy powstała modyfikacja Dynamic Lighting System.

To bardzo rozbudowane narzędzie do sterowania oświetleniem pojazdu oraz sygnałami dźwiękowymi. W zestawie otrzymujemy kilkanaście gotowych schematów działania, a jeśli mamy trochę zacięcia programistycznego, sami możemy dodawać kolejne. Większą próbkę możliwości DLS możecie zobaczyć na YouTube.

US Navy Fleet Surface Vessels v1.3Kiedyś już prezentowaliśmy na łamach cyklu modyfikację dodającą do gry okręt wojenny i wspominaliśmy przy tej okazji, że wiele osób czeka na aktualizację GTA Online tematycznie skupioną właśnie wokół oceanu i różnego rodzaju statków wodnych. Cóż, to było półtora roku temu i nic się jak na razie w tej kwestii nie zmieniło. Pojawiła się za to kolejna ciekawa modyfikacja.

US Navy Fleet Surface Vessels wprowadza do gry nie jeden, ale aż pięć okrętów różnych klas. Autor moda zapewnia, że to wszystkie aktualnie wykorzystywane przez marynarkę Stanów Zjednoczonych rodzaje statków. Zestaw obejmuje więc dwa niszczyciele, krążownik, amfibię oraz fregatę. Okręty nie są wybitnie urodziwe, ale mają działające oświetlenie i radary. Z czasem może również wypięknieją ;)

US Navy Fleet Surface Vessels

FreecamV v2.1.2Opisane powyżej okręty nie porażają szczegółowością, ale świetnie nadają się na rekwizyty np. do filmu. A jeśli kręcić film to przyda się możliwość swobodnej manipulacji kamerą. Taką możliwość oferuje nam właśnie FreecamV.

Aktywowany pojedynczym klawiszem skrypt poza dowolnym ustawieniem kąta kamery pozwala m.in. zatrzymać grę, nałożyć filtr obrazu, włączyć tryb slow motion, czy doczepić kamerę do obiektu. Ponadto autor chwali się, że ruch kamery jest znacznie bardziej płynny w porównaniu z innymi modyfikacjami tego rodzaju. Warto sprawdzić.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 54 gości oraz 1 z 6481 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · k5_
Razem: 55 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: asdfgh
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa