Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Co się stało? #23
napisany: 30.11.2019 · 23:59 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 1
W środku zakupowego szaleństwa warto zatrzymać się na chwilę i poświęcić ją refleksji nad sensem czegokolwiek. Albo sprawdzić czy nie przegapiliście jakiejś ważnej plotki ze świata Grand Theft Auto ;>

Co się stało?
  • I od plotek to podsumowanie zaczynamy. Jeden z członków grupy City Morgue zamieścił na Instagramie dziwną grafikę, która zdaje się zapowiadać jakąś formę współpracy z Rockstar. Post szybko ulotnił się z profilu, ale już wiemy, że kolejne lato będzie wyjątkowo gorące.
  • Jeszcze gorąca jest inna plotka z tego tygodnia. Fun 2 donosi, że kolejna aktualizacja GTA Online może ponownie wpisywać się w tematykę napadów. Ale nie musi.
  • W listopadzie mieliśmy cztery czwartki, a to oznacza cztery aktualizacje GTA Online. Pierwsza i ostatnia przyniosły nam nowe samochody: swojsko brzmiącego (ale tylko z nazwy) Novaka oraz Gassera.
  • W połowie miesiąca udostępnione z kolei zostały nam aż dwa nowe kreatory: trybów Przetrwania oraz Króla na wzgórzu. Ktoś chciałby się pochwalić swoją radosną twórczością?
  • Szef Take-Two, Strauss Zelnick, po raz kolejny na przestrzeni ostatnich lat potwierdził, że firma nie jest zainteresowana produkcją filmu na licencji serii GTA.
  • Rockstar wbija kolejny gwóźdź do trumny GTA Online na starszych konsolach. W poniedziałek na Xboksie 360 i PS3 wyłączona zostanie możliwość wysyłania zdjęć Snapmatic do Social Clubu oraz statystyki i rankingi graczy [*].
  • PC Gamer zamieścił na swoich łamach rozmowę z Robem Nelsonem na temat przeszłości i (trochę) przyszłości GTA Online. Jej wybrane fragmenty przeczytacie po polsku tutaj.

Ciekawostka

W GTA V około 150 metrów od brzegu, na wysokości Davis Quartz znajduje się podwodny właz. Czasem można zobaczyć wydobywające się przez niego światło i/lub usłyszeć wystukiwaną w kodzie Morse'a wiadomość: "Hej, nigdy nie dzwonisz, masz chęć na kręgle?".

  • Przejrzeliście już nasze listopadowe PRZEGLĄDY modyfikacji i scenowej twórczości? Jeśli nie - nadróbcie koniecznie, a jeśli tak - warto sobie odświeżyć ;)
  • Nie zapomnijcie też spróbować szczęścia w loterii oraz kumulacji. W puli tej drugiej mamy już $$786.
  • I wreszcie to na co wszyscy czekali. W listopadzie w naszej sondzie pytaliśmy którym pojazdem wolicie ujarzmiać bezdroża San Andreas. Okazuje się, że większość preferuje jednoślad. Pytanie grudniowe zostało zainspirowane komentarzem chaosa. Kojarzycie w ogóle film Rona Howarda z 1977 roku pod dziwnie znajomym tytułem Grand Theft Auto? Ciekawe ilu z was wytrzymało do końca.

PS Jak wam idzie w Red Dead Redemption 2?

chaos
napisany 01.12.2019 o godzinie 16:47
zobacz profil autora
Ciągle walczę z niedowagą. Już nie wiem co jeść, jak jeść i kiedy jeść.
Edit @ 02.12.2019 16:51 Błąd aktywacji. Serio Rockstar?!


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 60 gości oraz 1 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Edison
Razem: 61 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa