Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Rockstar wyciąga baterie
napisany: 22.11.2019 · 14:38 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 3
Już wkrótce osoby grające w GTA Online na PS3 i Xboksie 360 będą musiały pogodzić się z kolejnym ograniczeniem. W grudniu Rockstar wyłączy część usług gry działających na tych platformach.

GTA Online - Snapmatic
Jeśli wciąż gracie w sieciowym trybie GTA V na konsolach poprzedniej generacji, a w dodatku jesteście miłośnikami pstrykania klimatycznych fotek, to mamy dla was złą wiadomość. Na stronach wsparcia technicznego Rockstar Games pojawił się artykuł wyjaśniający przyczyny problemów, na które możecie natknąć się już z początkiem kolejnego miesiąca. Okazuje się, że 2 grudnia nastąpi planowe wyłączenie usługi Snapmatic dla wersji gry na PlayStation 3 oraz X360.

Od 2 grudnia 2019 r. przesyłanie zdjęć Snapmatic z Grand Theft Auto Online do Social Club przestanie być wspierane na PlayStation 3 i Xbox 360.

W związku z powyższym przy próbie przesłania publikacji w sieci zdjęcia zrobionego w GTA V albo GTA Online, zobaczycie komunikat "Nie udało się zapisać zdjęcia wykonanego za pomocą Snapmatic w Social Club". Co więcej, jak donosi Tez2, podobny los ma spotkać statystyki sieciowe i listy najlepszych graczy. Nasze mistrzowskie wyniki po 6 latach odejdą na śmietnik historii ;)

To kolejny etap uśmiercania gry na starszych konsolach. Jak dobrze pamiętamy, już cztery lata temu GTA Online na PS3 i X360 przestało otrzymywać aktualizacje zawartości, co jednak było podyktowane ograniczeniami sprzętowymi. W czym natomiast przeszkadza Snapmatic?

sdr
napisany 23.11.2019 o godzinie 13:13
zobacz profil autora
On żyje! ;) Nie no, myślę że zdjęcia nadal będzie można robić i przechowywać na konsoli. Pytanie tylko jak to właśnie potem wyeksportować.
fan_GTA
napisany 22.11.2019 o godzinie 21:15
zobacz profil autora
Moim zdanie Rockstar powinien rozważyć taką opcję, żeby zdjęcia nie zapisywały się w chmurze, tylko na dysku konsoli i potem użytkownik sobie by wybierał, które zdjęcie chce przesłać, ewentualnie zgrać fotkę na pendrive i z poziomu komputera przesłać na chmurę. Szkoda, że nie będzie można już przesyłać fotek z Online, ale co zrobić.
chaos
napisany 22.11.2019 o godzinie 20:51
zobacz profil autora
fan_GTA właśnie popełnia samobójstwo.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 68 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 68 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa