Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Co się stało? #12
napisany: 31.12.2018 · 21:37 · dodał: k5_
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 1
Mamy koniec grudnia, za oknem słychać strzały, a to może oznaczać dwie rzeczy: albo zamieszki, albo zbliżający się sylwester. Ja jedno wiem na pewno - pora na kolejne podsumowanie miesiąca!

Co się stało?
A więc do dzieła! Pomimo, że upływający miesiąc nie obfitował w wiele nowości postaram się zebrać wszystko w całość i przypomnieć wam CO SIĘ STAŁO.
  • Rockstar kontynuuje (choć już nieco pasywnie) podtrzymywanie zainteresowania GTA Online. Początek miesiąca przyniósł nam klasyczne zniżki na wybrane apartamenty, akcesoria i pojazdy. Warto wspomnieć także o premiowaniu trybu Walka zmechanizowana.
  • W niedzielę - 6 grudnia rozegraliśmy GTG Multiplayer Podcast #48 ;) Wszystkim obecnym dziękujemy za grę i ciekawą dyskusję na Teamspeaku.
  • Środek miesiąca w GTA Online upłynął pod znakiem trybu Arena wojny. W trybie tym zasiadamy w jednym z dwunastu nowych pojazdów nawiązujących stylistycznie do "Mad Maksa" i "Wyścigu śmierci". Zasada jest prosta: przeżyj, niszcząc ku uciesze gawiedzi pozostałych uczestników... Oczywiście przy okazji wprowadzenia nowego trybu nie zapomniano o stosownych bonusach i obniżkach.
  • Ostatnie tygodnie grudnia wzbogaciły Arenę wojny o tryby Wyścig z czasem oraz Piłka bombowa. Ten drugi inspirowany jest rakietową ligą... tyle, że piłek i wybuchów jest tu zdecydowanie więcej.
  • Narzekać nie mogą również miłośnicy motoryzacji, którzy z pewnością mają już w swoich garażach najnowsze modele Pegassi, Grotti oraz Vapida.
  • W shoutboxie pojawiła się informacja, że znany na polskiej scenie GTA serwis GTAM.info zawiesił swoją działalność. Według informacji zamieszczonej na stronie zespołowi redakcyjnemu brakuje czasu na dalsze prowadzenie serwisu.

A teraz przerwa na ciekawostkę:

Wiadomości powitalne na poczcie głosowej niektórych bohaterów GTA V zmieniają się wraz z postępem fabuły.

Powróćmy jeszcze na chwilę do paru spraw bezpośrednio powiązanych z serwisem.
  • Ostatnim w tym roku rekinem GTG został fan_GTA! Gratulujemy wygranej!
  • Standardowo zapraszamy do zapoznania się z naszymi przeglądami: sceny moderskiej oraz scenowej twórczości.
  • Polecamy także zajrzeć do działu njoy gdzie możecie wziąć udział w quizach, loterii i kumulacji. W ostatnich dwóch możecie pomnożyć swoje punkty doughz!
  • Oczywiście nie możemy zapomnieć o grudniowej ankiecie, w której zapytaliśmy Was o taktykę, którą obieracie podczas udziału w grach liczbowych. Zdecydowana większość z Was wybiera chybił-trafił zamiast samodzielnie skreślać liczby. W tym miesiącu jesteśmy ciekawi waszej opinii o aktualizacji Arena wojny - podoba się? A może jest zupełną porażką? Zapraszamy do głosowania.

I to by było na tyle. Na koniec mam nadzieję, że rok 2018 upłynął wam tak jak sobie tego życzyliście. Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w nowym 2019 roku!

chaos
napisany 01.01.2019 o godzinie 00:19
zobacz profil autora
Ja ***lę, pamiętam jak Xenon i pEbE otwierali to cale GTAM.info. 2006? Szkoda było to zamykać. Chociaż patrząc na trupa spod znaku R, to może jednak był to dobry ruch. W każdym razie dzięki i do zobaczenia.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 68 gości oraz 0 z 6430 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 68 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawix246
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa