Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Moda na moda #12
napisany: 13.12.2018 · 21:17 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Czas na ostatni w tym roku przegląd Sceny modderskiej. W grudniu m.in. zgolimy brodę, pojeździmy dziwnymi pojazdami i wysadzimy hydrant. Gotowi?

Dynamic Hair Growth (v1.1)

Graliście już w Red Dead Redemption II? Nie? Ale może słyszeliście o zaawansowanym systemie wzrostu owłosienia na głowie Morgana. Zarówno włosy jak i zarost głównego bohatera gry z czasem wydłużają się i albo kompletnie zarośniemy, co nie umknie uwadze mijających nas NPC-ów, albo od czasu do czasu jednak spojrzymy w lustro, chwycimy za brzytwę i zrobimy ze sobą porządek. Jest to jeden z tych elementów gry, który nie ma w zasadzie wpływu na samą rozgrywkę, a jednak spotyka się z uznaniem graczy doceniających dbałość twórców o detale.

W GTA V co prawda możemy na wiele sposobów modyfikować fryzurę i zarost protagonistów, ale system identyczny z tym z RDR2 nie funkcjonuje. Teraz jednak możemy zaimplementować go dzięki modyfikacji Dynamic Hair Growth. Owłosienie głowy Michaela, Franklina i Trevora będzie się od teraz stopniowo wydłużać, a skrócić je będziemy mogli ponownie w każdej kryjówce. Gdybyśmy jednak nie chcieli z jakiegoś powodu czekać na efekty działania moda, dodaje on również obsługę dwóch kodów, które zarost wydłużą lub skrócą na życzenie.


Memeworks Pack (v1.0)

Wiemy, że są wśród nas fani GTA, którym nie podoba się kierunek w jakim zmierza GTA Online, do którego dodawane są kolejne, coraz to mniej konwencjonalne pojazdy. Wiemy też jednak jak działa prawo popytu i podaży, i że skoro tak się dzieje to są też fani, którym taka zawartość jak najbardziej odpowiada. Dla nich mamy dzisiaj coś specjalnego. Na początku miesiąca udostępniona została pierwsza wersja Memeworks Pack - paczki znajomo wyglądających, acz nietypowo zmodyfikowanych pojazdów. Na liście znajdują się takie perełki jak Weeny Issi Classic wyposażony w silnik V8, trójosiowa Regina z napędem 6x6, czy van do sprzedaży taco wykorzystujący silniki rakietowe.

Ford Gran Torino '76 (v1.1)

W przeglądzie modyfikacji nie może zabraknąć modelu jakiegoś fajnego pojazdu. Dziś waszej uwadze polecamy kultowego Forda Gran Torino z roku 1976. Będzie to z pewnością miła odmiana od zwyczajowo prezentowanych tutaj supersamochodów.

Ford Gran Torino '76
Watch_Dogs V hacks script mod (v1.2.4)

Niejednokrotnie już prezentowaliśmy w ramach cyklu Moda na moda różne modyfikacje wprowadzające do rozgrywki w GTA elementy znane z innych gier. Jednym z bardzo wyczekiwanych swego czasu tytułów wyróżniających się ciekawą mechaniką było Watch_Dogs mające swoją premierę w tym samym czasie co GTA V. W grze wcielając się w postać Aidena Pearce'a mogliśmy za pomocą smartfona hakować różne miejskie systemy i prześwietlać "życie" NPC-ów. Nietrudno wyobrazić sobie, że Los Santos świetnie nadaje się do podobnych zabaw.

Watch_Dogs V to jeden z projektów znanego w kręgu modderów JulioNIB, dzięki któremu zyskamy wiele nowych możliwości na wzór tych z Watch_Dogs właśnie. Możemy np. detonować baterie w telefonach przechodniów, rozsadzać hydranty, przechwytywać obraz z kamer monitoringu, sterować światłami na skrzyżowaniach, hakować bankomaty, wyłączać oświetlenie uliczne i wiele więcej.

Just Cause 2 Grappling hook mod (v1.0)

Skoro już jesteśmy przy JulioNIB i portowaniu do GTA mechanik z innych gier, warto wspomnieć też o innej fajnej umiejętności znanej m.in. z Just Cause, którego czwarta część miała niedawno premierę. Popisowym numerem głównego bohatera tej serii jest bardzo sprawne przemieszczanie się w terenie za pomocą linki z hakiem. Dzięki Just Cause 2 Grappling hook mod już nie tylko Rico Rodriguez dysponuje tym efektywnym (i efektownym) narzędziem. Hakiem możemy podpiąć się do budynków, pojazdów, a nawet... zwykłych przechodniów. Następnie możemy podciągnąć się do trafionego celu, w czasie lotu ewentualnie otwierając spadochron, albo w przypadku NPC-ów, przyciągać ich do siebie.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 103 gości oraz 0 z 6430 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 103 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawix246
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa