Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Psst! Przegląd scenowej twórczości #12
napisany: 27.12.2018 · 14:00 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 4
Wypoczęci i najedzeni? Czas na chwilę jeszcze wrócić przed końcem roku do szarej (dziś szczególnie) codzienności i nieco ją ubarwić, choćby rzutem oka na nasz przegląd scenowej twórczości.

Przyznajcie się ile razy zdarzyło się wam wbić na stronę Social Clubu w poszukiwaniu jakichś fajnych screenów z GTA i losowo wybrać kilka prac tylko jednego autora? Ok, może nie przytrafia się wam ani jedno, ani tym bardziej drugie, ale ja akurat miałem dzisiaj to szczęście. Szukając snapmatikowych fotek do niniejszego przeglądu posortowałem zbiór według popularności, zawęziłem wyniki do ostatniego roku i wyłowiłem sześć, moim zdaniem najlepszych ujęć. Oto one:

Aeroporto Internacional de Los SantosPacific BluffsPillbox HillVinewoodChamberlain HillsLos Santos Freeway

Wszystkie zostały wykonane przez niejaką S4NT3LL1_73. To zresztą nie jedyne fajne screeny w portfolio tej użytkowniczki - wystarczy zajrzeć na podlinkowany profil.

Charakterystycznym elementem wielu części serii GTA są czołówki uruchamiane wraz z grą albo na początku nowej rozgrywki. Zwykle na ich potrzeby komponowane były również dedykowane tematy muzyczne, z których wiele utkwiło nam w głowach na dobre. Pamiętacie ten z Vice City skomponowany przez Leksa Hortona? Na pewno. Poniżej możecie posłuchać go w zupełnie nowej, zaskakującej aranżacji ekipy Majami Hiroz. Ciągle działa na wyobraźnię.


W naszym shoutboksie pojawiły się też nowe klipy Vadima M., które powinny zainteresować wszystkich lubiących ciekawostki ukryte z plikach gier. Na początku miesiąca Vadim wziął pod lupę australijskie premierowe wydanie GTA IV i sprawdził jak zostało okrojone przez tamtejszą cenzurę. Z kolei tuż przed Świętami mogliśmy poznać niedziałające, sekretne sposoby Rockstar na uprzykrzenie życia graczom, którzy zdecydowali się skorzystać z pirackich kopii Vice City. Dlaczego niedziałające? Tego też dowiecie się z filmu ;)

Na koniec zostawiłem prawdziwą perełkę fanowskiej twórczości. Korzystając z potężnej siły przebicia naszej platformy blogowej, chaos postanowił podzielić się ze wszystkimi swoją historią w świecie GTA Online. Skuszony opowieściami o legendarnym skarbie ukrytym gdzieś na terenach hrabstwa Blaine, zdecydował się stawić czoła dzikim siłom natury. Jak wybrnął z tego wyzwania? Sprawdźcie sami na jego blogu, gdzie dostępne są już dwa pierwsze posty. Czekamy na więcej!

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na Wasze znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do Waszej dyspozycji.

sdr
napisany 29.12.2018 o godzinie 14:15
zobacz profil autora
A, no chyba że. Ale to też ma swój urok ;)
chaos
napisany 29.12.2018 o godzinie 11:18
zobacz profil autora
Bardziej chodziło mi o dźwięk
sdr
napisany 28.12.2018 o godzinie 22:59
zobacz profil autora
Masz telewizor 80.. 8K? ;>
chaos
napisany 28.12.2018 o godzinie 11:17
zobacz profil autora
Remix udany, ale mogliby udostępnić lepszą jakość.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 37 gości oraz 0 z 6430 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 37 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawix246
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa