Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.czCo się stało? #11
napisany: 02.12.2018 · 03:24 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0
Listopad obfitował w solidne promocje dla grających w GTA Online, ale pokonany został również pewien ważny kamień milowy. O co konkretnie chodzi, dowiecie się z niniejszego podsumowania miesiąca w świecie GTA.

Co się stało?
  • W ostatnim miesiącu odbyła się kolejna konferencja Take-Two, tym razem podsumowująca drugi kwartał bieżącego roku fiskalnego firmy. W jej trakcie poinformowano o przekroczeniu przez GTA V symbolicznego progu 100 milionów sprzedanych egzemplarzy. Taki wynik to dopiero coś! I pomyśleć, że raptem kilka lat temu wrażenie robiła sprzedaż na tym samym poziomie wszystkich części serii razem wziętych...
  • Rekinem października został Lux. Gratulujemy i kolejny raz zachęcamy wszystkich do zwiększenia aktywności na stronie! Klawiatura nie gryzie, serio :)
  • W tym roku Gwiazdka zastała amatorów odsprzedawania kradzionych fur w GTA Online już w połowie listopada. Wszystko za sprawą 50% bonusu na misje eksportu. Osobny zestaw atrakcji twórcy przygotowali na następny tydzień kiedy to przypadał tegoroczny Czarny piątek. Spora część najatrakcyjniejszej zawartości została solidnie przeceniona, a dodatkowo po raz kolejny mogliśmy zarobić GTA$ za samo logowanie w grze. Nie za dobrze?
  • Istotna wiadomość dotarła do nas na początku tego tygodnia ze Sceny modderskiej. Wydana została pierwsza stabilna wersja modyfikacji Liberty City Stories: PC Edition, na którą od lat czekają reprezentacji gatunku PCMR stroniący nawet od smartfonów ;)
  • Niezmiennie zachęcamy Was do zapoznania się z najnowszym przeglądem modyfikacji oraz scenowej twórczości. Bez aktywności fanów utonęlibyśmy już dawno w zalewie ciągłych aktualizacji GTA Online. Dziękujemy!
  • Waszej uwadze polecamy również naszą loterię oraz kumulację. W puli tej drugiej powoli zaczyna się zbierać coraz większa suma. Z kolei tutaj możecie sprawdzić swoją wiedzę w naszych quizach.
  • Nasza listopadowa sonda jednoznacznie pokazała, że pomimo bycia fanatycznymi miłośnikami serii GTA, jesteście bardzo pozytywnie nastawieni do Red Dead Redemption II. W zasadzie to albo już gracie w najnowszą propozycję Rockstar, albo zamierzacie przysiąść do gry - choćby wtedy kiedy już zostanie wydana na pecetach ;) Super, a w tym miesiącu temat ankiety zupełnie oderwany od świata GTA. Zaglądacie czasem do kolektury Lotto? No to pochwalcie się jaką strategię zwykle obieracie. Macie swoje szczęśliwe liczby czy walicie na oślep? :)

Dzięki za uwagę i zapraszamy na kolejne podsumowanie już za miesiąc!Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 112 gości oraz 0 z 6419 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 112 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: XXFree1
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa