Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Liberty City Stories: PC Edition
napisany: 26.11.2018 · 22:49 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 0
Ciągle czekacie na pecetową konwersję GTA: Liberty City Stories i jego prequela rozgrywającego się w Vice City? Cóż, od Rockstar najpewniej już ich nie dostaniemy. Jednak od czego jest społeczność modderska?

Światło dzienne ujrzała właśnie pierwsza stabilna wersja modyfikacji Liberty City Stories: PC Edition przeznaczonej dla GTA San Andreas. Wydarzenie to na tyle duże, że postanowiliśmy poinformować Was o tym niezwłocznie, bez czekania na grudniowy przegląd Sceny ;)

Liberty City Stories: PC Edition
O tej modyfikacji prawdopodobnie nigdy wcześniej nie wspominaliśmy na łamach GTG, ale w sumie nic w tym dziwnego. Projekt jest ambitny i ogromny, a takie niestety najczęściej marnie kończą. Autorom LCS: PC Edition również łatwo nie było, bo dekadę temu prace nad modem anulowano. W tym roku grupa The Royal Game Army Ranger Studio zdecydowała się wyciągnąć go z otchłani zapomnienia i dokończyć. Wygląda na to, że albo roboty nie było znowu aż tak wiele, albo chłopaki nieźle się sprężyli, bo ostatecznie wystarczyło kilka miesięcy, aby doprowadzić temat do finału.

No dobra, finał to może zbyt wiele powiedziane, ale na obecnym etapie modyfikacja przynajmniej powinna być grywalna i uznano, że najnowsze wydanie można oznaczyć przełomowym numerem 1.0. Od teraz autorzy będą już tylko szlifować projekt i poprawiać znalezione błędy. Jeśli chcecie wypróbować LCS: PC Edition będziecie potrzebowali oczywiście świeżej instalacji GTA San Andreas. W razie, gdyby mimo wszystko wystąpiły jakieś problemy ciągle dostępna pozostaje ostatnia beta.

Przypominamy jednocześnie, że od blisko trzech lat GTA: Liberty City Stories dostępne jest w wersji na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 155 gości oraz 0 z 6434 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 155 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: NetesekYT
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa