Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF
Liberty City Stories na Androida
napisany: 11.02.2016 · 19:45 · dodał: sdr
kategoria: Liberty City Stories · komentarzy: 2
Prawie dwa miesiące po wersji na urządzenia sygnowane jabłkiem GTA: Liberty City Stories debiutuje również na platformie Android!


W grze, dostępnej dotychczas jedynie na konsolach PSP i PlayStation 2, wcielamy się w postać Toniego Cipriani, członka mafii Leone, który po latach wraca do rodzinnego Liberty City.

W grze Liberty City Stories, Toni Cipriani, były zaufany członek rodziny Leone, wychodzi z ukrycia po odpokutowaniu zabójstwa innego członka mafii. Zastaje Liberty City w chaosie, ponieważ Rodziny prowadzą brutalną walkę o panowanie nad miastem, które powoli ugina się pod ciężarem korupcji politycznej, zorganizowanej przestępczości, przemytu narkotyków i strajków związków zawodowych. Na drodze do przekazania panowania nad miastem rodzinie Leone staną Toniemu psychotyczni zabójcy, zdeprawowani oligarchowie, cyniczni politycy, a nawet jego własna matka.

W stosunku do oryginału wydanego na platformach Sony, nowa wersja doczekała się kilku usprawnień. Poprawiono m.in. tekstury i grafikę, wprowadzono nowy system oświetlenia i celowania oraz poszerzono obszar rysowania mapy. Oczywiście sterowanie zostało przystosowane do urządzeń dotykowych, a stan gry zapisywany jest w chmurze Social Club.

Podobnie jak w przypadku wydania na iOS, twórcy przygotowali mały upominek dla fanów grających w GTA Online na PS4, Xboksie One oraz PC. Każdy kto zakupi odświeżone Liberty City Stories i zaloguje się w grze do swojego konta Social Club uzyska w GTA Online dostęp do ekskluzywnej koszulki Kocham LC (t-shirt pojawi się w sklepach w ciągu 24h).

Grand Theft Auto: Liberty City Stories dla Androida zakupicie w Google Play za jedyne 20zł. Jest to cena promocyjna obowiązująca tylko do 24 lutego. Do instalacji gry wymagany jest system w wersji 4.0 lub nowszej.

icetique
napisany 12.02.2016 o godzinie 15:30
zobacz profil autora
Trochę mnie ciągnie do przejścia tej gry legitnie, a nie przez emulator, ale z drugiej strony jeszcze mam GTAV do przejścia. :D
k5_
napisany 12.02.2016 o godzinie 02:36
zobacz profil autora
Wreszcie będę miał okazję na przejście LCS. Niby grałem jak pożyczyłem PSP od kumpla ale nie dałem rady ukończyć tej części.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 136 gości oraz 0 z 6424 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 136 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sampowicz
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa