Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF
Liberty City Stories na iOS
napisany: 17.12.2015 · 19:34 · dodał: sdr
kategoria: Liberty City Stories · komentarzy: 3
Dzisiaj wielki dzień. GTA: Liberty City Stories debiutuje na platformie iOS, a już wkrótce pojawi się również na urządzeniach z systemem Android!


W grze, dostępnej dotychczas jedynie na konsolach PSP i PlayStation 2, wcielamy się w postać Toniego Cipriani, członka mafii Leone, który po latach wraca do rodzinnego Liberty City.

W grze Liberty City Stories, Toni Cipriani, były zaufany członek rodziny Leone, wychodzi z ukrycia po odpokutowaniu zabójstwa innego członka mafii. Zastaje Liberty City w chaosie, ponieważ Rodziny prowadzą brutalną walkę o panowanie nad miastem, które powoli ugina się pod ciężarem korupcji politycznej, zorganizowanej przestępczości, przemytu narkotyków i strajków związków zawodowych. Na drodze do przekazania panowania nad miastem rodzinie Leone staną Toniemu psychotyczni zabójcy, zdeprawowani oligarchowie, cyniczni politycy, a nawet jego własna matka.

W stosunku do oryginału wydanego na platformach Sony, nowa wersja doczekała się kilku usprawnień. Poprawiono m.in. tekstury i grafikę, wprowadzono nowy system oświetlenia i celowania oraz poszerzono obszar rysowania mapy. Oczywiście sterowanie zostało przystosowane do urządzeń dotykowych, a stan gry zapisywany jest w chmurze Social Club. Edycja na system iOS zapewnia również wsparcie dla technologii 3D Touch.

Jest też mała niespodzianka dla fanów grających w GTA Online na PS4, Xboksie One oraz PC. Każdy kto zakupi odświeżone Liberty City Stories i zaloguje się w grze do swojego konta Social Club uzyska w GTA Online dostęp do ekskluzywnej koszulki Kocham LC (t-shirt pojawi się w sklepach w ciągu 24h).

Grand Theft Auto: Liberty City Stories dla iOS zakupicie w AppStore za jedyne €6,99. Wymagany jest system w wersji 8.0 lub nowszej.

icetique
napisany 17.12.2015 o godzinie 22:00
zobacz profil autora
Już dawno ograłem na 100% na emulatorze. :p
Pips
napisany 17.12.2015 o godzinie 21:01
zobacz profil autora
Dziwne, dziś podczas brania prysznicu myślałem sobie kiedy wydadzą storiesy w wersji mobilnej ^^

Kupiłem sobie tylko GTA:SA na Androida z racji że to najbardziej rozbudowane GTA, innych części raczej nie potrzebuję a i do tej dawno nie zaglądałem. Obecnie jestem gdzieś po misji Are you going to SF? LCS/VCS ograłem na PSP także to nie dla mnie, dobra alternatywa dla ludzi którzy w to nie grali. Ciekawe czy R* kiedyś pociągnie temat i stworzy SAS żeby zakończyć serię stories. Pomyśleć również że za kilka lat będziemy w swoich kieszeniach mieć IV i V bo sprzęt jakościowo coraz staje się lepszy ^^
sdr
napisany 17.12.2015 o godzinie 19:42
zobacz profil autora
Ciekawe czy polski zwiastun oznacza również polskie napisy w grze? Sprawdzał już ktoś?


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 107 gości oraz 0 z 6424 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 107 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sampowicz
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa