Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.czModa na moda #11
napisany: 15.11.2018 · 23:49 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
Modów graficznych do GTA mamy tyle, że w zasadzie zasługują na osobną kategorię. W dzisiejszym przeglądzie bierzemy pod lupę aż dwa: jeden nowy i jeden po aktualizacji. Zapraszam!

PRSA - PhotoRealistic San Andreas ENB (v2.0)

Ten mod debiutuje w naszym zestawieniu, ale sam w sobie też ciągle jest bardzo świeży. W bazie GTA5-Mods pojawił się po raz pierwszy w ubiegłym miesiącu. To kolejny projekt celujący w fotorealizm GTA V i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Celem jest wywołanie u gracza wrażenia oglądania filmu albo zdjęcia. Poza oczywiście odpowiednimi filtrami na efekt składa się też dostępność nowych kamer i licznych schematów kolorystycznych. Ukoronowaniem artystycznych ambicji autora niech będzie zaś poniższy, bardzo oryginalny zwiastun.


NaturalVision Remastered

W październiku pojawiła się również nowa wersja NaturalVision Remastered od Razed'a. Popularna modyfikacja mająca na swoim koncie już ponad 37 tysięcy pobrań nabiera rumieńców z każdym kolejnym wydaniem. Tym smutniejsza jest informacja o zaprzestaniu jej dalszego rozwoju. Najnowsza wersja ma być ostatnią przynoszącą znaczące zmiany. Autor czuje się wypalony i liczy na ewentualną pecetową premierę RDR2, przy którym chciałby ponownie pokazać gdzie faktycznie leżą granice możliwości silnika graficznego gry.

Tymczasem ostatnie wydanie NaturalVision Remastered przynosi wiele dobrego. Poza zwyczajowymi poprawkami błędów jeszcze bardziej dopracowane zostały efekty pogodowe. Wprowadzono też możliwość podmiany broni, rozjaśnienia tylnych świateł pojazdów, czy wyłączenia efektu mokrej jezdni.

Cyberpunk-esque Custom Female Ped (v1.1)

Czekacie na nową grę od CD Projekt Red? Jeśli zaprezentowany tego lata świat Cyberpunka 2077 zrobił na was wrażenie to już teraz możecie poczuć jego namiastkę w GTA V. Wszystko dzięki współpracy tandemu w składzie alex189 i saldin93, którzy przygotowali model inspirowany V - bohaterką polskiej gry - gotowy do użycia w sandboksie Rockstara. Trzeba przyznać, że wygląda nieźle, nawet jak na "sklejkę". Autorzy nie kryją bowiem, że model powstał jako zlepek części pochodzących z różnych gier. Jakby nie patrzeć w cyberpunkowy klimat mod wpisuje się idealnie ;) Ale żeby nie było, panowie w efekt końcowy włożyli też trochę swojego wysiłku. Zadbali o pełną animację, akcesoria, stylizację i wiele innych drobnych elementów. Na V można też podmienić jeden z modeli przechodniów, jeśli sami nie chcemy grać tą postacią.

Cyberpunk-esque Custom Female Ped
Dog the Bounty Hunter (v0.1)

Całkiem niedawno w GTA Online pojawiło się wyzwanie kamiennego toporka, w którym naszym zadaniem było namierzenie kilku poszukiwanych person i doprowadzenie ich przed oblicze sprawiedliwości w osobie Maude. Podobnego zajęcia możemy się podjąć również w trybie fabularnym, ale zadania te niestety mają to do siebie, że są mocno ograniczone w liczbie. Jeśli jednak chcielibyście wcielić się w rolę łowcy nagród na dłużej to sprawdźcie Dog the Bounty Hunter. Ta prosta i całkiem przyjemna modyfikacja stawia nas w roli bohatera jednego z amerykańskich programów telewizyjnych, trudniącego się ściganiem przestępców.

Sprawa nie jest jednak tak błaha jak można by oczekiwać po GTA. W konfrontacji z przeciwnikiem mamy dostęp jedynie do ograniczonego wachlarza środków przymusu bezpośredniego, które powinny nam wystarczyć do zatrzymania delikwenta. Trzeba więc posiłkować się pałką, gazem, czy paralizatorem. Dostajemy też co prawda pistolet z dwiema kulami, ale powinniśmy korzystać z niego jedynie w ostateczności - na tym polega zabawa.

Hot Pursuit: Blaine County PD Pack (v1.0)

Na koniec zwyczajowo mamy dla was modyfikację na pojazd, a dzisiaj... nawet na siedem ;) Hot Pursuit: Blaine County PD Pack to paczka samochodów seryjnych znanych z GTA V, tym razem stylizowanych na radiowozy policji hrabstwa Blaine. Jak sama nazwa wskazuje, za wzór posłużyły tutaj pojazdy służb z NFS: Hot Pursuit. Do naszej dyspozycji autorzy moda oddali modele Elegy RH8, Buffalo S/C, Rocoto, Vacca, Sentinela XS, Bulleta GT oraz Staniera. Każdy samochód jest w pełni funkcjonalny oraz posiada wiernie odwzorowane oświetlenie i oznaczenia. I tak, zainstalowane anteny się uginają :D

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.

sdr
napisany 18.11.2018 o godzinie 12:41
zobacz profil autora
Pochwal się screenami :)
chaos
napisany 17.11.2018 o godzinie 10:49
zobacz profil autora
Chyba se sprawdzę granicę wytrzymałości mojej karty graficznej i zapodam PRSA.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 117 gości oraz 0 z 6424 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 117 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sampowicz
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa