Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
10+4
napisany: 02.02.2018 · 22:59 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 4
Wiecie co. Naszła mnie dzisiaj taka myśl, że jako społeczność jesteśmy już na etapie, na którym moglibyśmy mieć co najmniej kilku całkiem ogarniętych użytkowników urodzonych za działalności GTAthegame. Masakra!

Dziś mija 14 lat od kiedy nasza strona po raz pierwszy pojawiła się w sieci. Z początku był to bardziej eksperyment, przy którym uczyłem się programowania i nawet nie pamiętam czy myślałem wtedy jak długo będzie mi się chciało utrzymywać go przy życiu. GTA było tylko kolejnym zainteresowaniem, może nawet zauroczeniem, a jak wiadomo zauroczenia mijają. W tym przypadku jednak szybko przekształciło się to w prawdziwą pasję, która dała mi siłę, aby pchać wózek dalej.

Sił było na tyle, że przez pierwsze dwa lata GTG doczekało się aż pięciu wersji. Kiedy po kilku miesiącach od startu pojawiła się u nas możliwość interakcji, zaczęli się też udzielać pierwsi użytkownicy - fundament przyszłej społeczności. Niektórzy z nich są wśród nas po dziś dzień mimo, że przez 14 lat przez stronę przewinęło się mnóstwo ludzi. Z większością miałem styczność, choćby odpisując na komentarze albo na forum, i bardzo się cieszę, że mogłem Was wszystkich poznać.


XIV

Od kilku lat aktywność na GTAthegame maleje. Mógłbym mówić, że to naturalna kolej rzeczy - starzy wyjadacze nie mają już tyle czasu, a dla młodych, w dobie Facebooka taki Internet to skansen. Nie byłoby jednak w porządku doszukiwać się przyczyn tylko poza własnym ogródkiem. Wiem, strona potrzebuje zmian i chciałbym, aby najbliższy rok był takim właśnie rokiem zmian.

W próbie przerwania potoku nijakich newsów o kolejnych aktualizacjach w GTA Online, wprowadziłem dwa nowe cykle, z którymi mieliście już okazję zapoznać się w ubiegłym miesiącu. Będą to okresowe przeglądy fanowskiej twórczości oraz sceny modderskiej, o których do tej pory nie pisaliśmy prawie wcale. Dodatkowo każdy miesiąc będziemy zamykać telegraficznym skrótem dla osób, które nie zaglądają do nas regularnie. Może ze zwięzłością przekazu na razie nie jest idealnie, ale spokojnie, format się dotrze ;) Mam nadzieję, że te nowości istotnie urozmaicą stronę główną i spotkają się z pozytywnym odzewem.

Oczywiście wiem, że do zrobienia jest więcej, a i treść to nie wszystko. GTG wymaga zmian również w warstwie technicznej. Obiecuję taką zmianę od lat i ciągle się z tym miotam. Chciałbym, aby nowa wersja strony była na swój sposób przełomowa, innowacyjna, tak jak to było przed laty. I choć myślę o tym często, ostateczna wizja nie bardzo chce się klarować. Zaczyna natomiast docierać do mnie przeczucie, że zanim spełni się mój mokry sen, już zupełnie nie będzie komu się tutaj udzielać. Trzeba chyba będzie zmienić strategię i... zrobić cokolwiek, a potem to ulepszać. Coś mi to przypomina ;)

Ok, wystarczy, bo z newsa wspominkowego zrobiło mi się orędzie. Tak to jest jak się pisze na raty przez cały dzień. Nie róbcie tego w domu :P Może po prostu podziękuję wszystkim: użytkownikom za motywację i redakcji za wsparcie. Tworzymy tutaj razem coś wyjątkowego, taki nasz własny kawałek historii. Historii ludzi, których połączyła pasja. Dzięki :)

A, jeszcze konkurs. No to szybka piłka. Nieuchronnie zbliża się dzień, w którym będę mógł powiedzieć, że spędziłem na GTAthegame połowę życia. Kiedy to będzie? xD Piszcie na PW podając w temacie 14 lat GTG, a w treści odpowiedź (dzień, miesiąc, rok) i nagrodę, która Was interesuje:

  • Doładowanie w Xbox Live,
  • Doładowanie w PlayStation Network,
  • Milion GTA$ w GTA Online (tylko PC),
  • Bon Netflix,
  • Bon Spotify.

Można pomylić się o jeden dzień. Wygrywają pierwsze trzy osoby. Dam znać w komentarzu kiedy wyczerpie się pula nagród.

EDIT No i byłbym zapomniał. Widzimy się na multi w niedzielę!

sdr
napisany 19.02.2018 o godzinie 08:16
zobacz profil autora
Pula nagród wyczerpana :)
sdr
napisany 07.02.2018 o godzinie 09:25
zobacz profil autora
Już środa, a została jeszcze jedna nagroda do rozdania. Ktoś chętny?
k5_
napisany 03.02.2018 o godzinie 10:10
zobacz profil autora
To co? Na zaczynamy planować meet'gta na 15-lecie? :D
Roger
napisany 03.02.2018 o godzinie 00:05
zobacz profil autora
Pomyśleć, że na gtg rejestrowałem się mając jakieś 13 lat chyba ;)
I minus za wstawienie tej grafiki. Jest zepsuta i mówiłem to już kilka lat temu. Ruskowi ręka zaczyna się od łokcia, lol


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 202 gości oraz 1 z 6527 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 203 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DawidNN
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa