Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Moda na moda: przegląd sceny modderskiej
napisany: 11.01.2018 · 21:07 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
Przy zalewie cotygodniowych aktualizacji GTA Online i kompletnym braku informacji na temat kolejnej części serii, można odnieść wrażenie, że Scena zamarła. Ale Scena GTA to przecież nie tylko społeczność graczy oddanych trybowi sieciowemu.

Mod dla GTA V: Map Editor
Wielokrotnie na GTAthegame obiecywaliśmy sobie już, że zaczniemy zwracać większą uwagę na mody. To temat trudny do zbagatelizowania, szczególnie po niedawnych spięciach na linii społeczność-Take2, a jednak do tej pory jakoś nie bardzo było nam z nim po drodze. Od czego są jednak noworoczne postanowienia? ;)

Niniejszym rozpoczynamy na stronie nowy, comiesięczny cykl, w którym będziemy próbowali zwrócić Waszą uwagę na prace różnych modderów. Będzie to oczywiście przegląd subiektywny, dlatego jednocześnie zachęcamy do zgłaszania swoich własnych znalezisk w komentarzach, shoutboksie lub za pomocą stosownego formularza. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się odkryć wiele ciekawych modyfikacji!

Mod dla GTA V: Nissan GTR 2017
Póki co będziemy posilać się bazą oferowaną przez serwis GTA5-Mods.com, ale niewykluczone, że w przyszłości rozszerzymy przegląd o inne źródła. Na pierwszy ogień wybraliśmy kilka modów, które na przestrzeni miesięcy cieszyły się największym uznaniem społeczności.

  • Open All Interiors (v5.1) - dzięki tej modyfikacji wszystkie budynki i pomieszczenia, do których nie mamy wstępu poza misjami, staną przed nami otworem. Łącznie otrzymujemy dostęp do 65 wnętrz, również tych, które w czasie produkcji wycięto z gry, ale ich dane pozostały zaszyte gdzieś w strukturze plików. Wszystkie miejscówki są oznaczone na mapie, a ich widoczność można przełączać klawiszem F7.
  • Map Editor (v2.13) - sprytne narzędzie działające na zasadzie zbliżonej do wbudowanego w GTA Online kreatora, ale ograniczone do edycji mapy. Jak zresztą zaznacza sam autor, modyfikacja jest odpowiednikiem edytora map znanego z MTA:SA. Otrzymujemy możliwość poruszania się nad mapą z użyciem swobodnej kamery oraz upuszczania i obracania różnych rekwizytów z użyciem myszy lub klawiatury. Przydatne przy budowaniu scenografii dla filmów, ale nie tylko.
  • VisualV (v1.0.360) - jedna z bardziej popularnych modyfikacji ulepszających oprawę wizualną GTA V. Autor postarał się o podkręcenie niemal każdego aspektu. Zupełnie przepisane zostały efekty pogodowe, poprawiono wygląd wnętrz, korekcję kolorów i inne elementy. Warto sprawdzić jeśli gra postarzała się w Waszych oczach - zyska drugą młodość.
  • Benny's Motorworks SP (v1.8.1) - jak sama nazwa wskazuje, jest to port warsztatu Benny'ego dla trybu singleplayer. Wystarczy podjechać na miejsce jednym ze wspieranych pojazdów, aby wypróbować bogate możliwości jego tuningu. Przydatna opcja zanim zaczniemy wydawać GTA$ na multi. Obecnie usługi Benny'ego są bezpłatne, ot taki błąd - ale co to za błąd? ;)
  • 2017 Nissan GTR (v1.0) - na koniec przedstawiciel jednej z najliczniejszych kategorii. Szczegółowy model samochodu przeniesiony z Forzy Horizon 3 i dostosowany do GTA V. Oferuje wsparcie dla tuningu w warsztatach Los Santos Customs.

Niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.

sdr
napisany 14.01.2018 o godzinie 12:46
zobacz profil autora
Brakuje miejsca na dysku? ;p
chaos
napisany 13.01.2018 o godzinie 18:54
zobacz profil autora
Dziwnie się składa bo moim noworocznym postanowieniem było odinstalowanie GTAV :)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 81 gości oraz 0 z 6430 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 81 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawix246
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa