Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Psst! Przegląd scenowej twórczości
napisany: 18.01.2018 · 22:14 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
W ubiegłym tygodniu przyglądaliśmy się scenie modderskiej, a dzisiaj rozpoczynamy kolejny stały cykl, który - miejmy nadzieję - będzie równie ciekawym przerywnikiem w potoku aktualizacji dla GTA Online ;)

GTA Online: Zwycięski screen w konkursie Snapmatic #DOOMSDAY
Raz w miesiącu będziemy sprawdzać co słychać u twórców innego rodzaju gamingowej sztuki. Filmy nagrywane na silniku gry towarzyszą serii Grand Theft Auto już od kilkunastu lat. I tak jak w realu, nieograniczona wyobraźnia fanów dostarcza nam produkcji z najróżniejszych gatunków. Możemy cieszyć się licznymi stuntami, filmami fabularnymi, dokumentami, a nawet serialami. Filmy powstają lepsze i gorsze, a my będziemy tutaj próbowali wyławiać te najciekawsze.

Podobnie jak w przypadku modów, będzie to przegląd subiektywny, dlatego zachęcamy również Was do zgłaszania swoich znalezisk. A może sami coś nakręciliście i chcielibyście się pochwalić? Proszę bardzo! Nie muszą to być zresztą tylko filmy, bo nie zamierzamy się tutaj do nich ograniczać. Chętnie będziemy promować także screeny, rysunki, muzykę oraz inną twórczość.


Od czegoś trzeba zacząć, a jako że wczoraj poznaliśmy wyniki konkursów Edytora Rockstar oraz Snapmatic, szkoda byłoby nie wspomnieć tutaj o zwycięzcach. W konkursie wideo #SMUGGLERS pierwsze miejsce zajął film pod tytułem Trying Anyway - możecie obejrzeć go powyżej. Kolejne miejsca na podium zajęły klipy Red is Dead oraz Dreamscape. Przy okazji ogłoszony został nowy konkurs zorientowany na aktualizację Skok na koniec świata. Normą jest, że fani z Polski nic w takich konkursach wygrać nie mogą, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział dla własnej satysfakcji. Wystarczy opublikować swoją pracę w Social Clubie i oznaczyć ją tagiem #DOOMSDAY.

Tymczasem podobny konkurs, ale na screen wykonany z użyciem aplikacji Snapmatic, właśnie dobiegł końca. Najlepsze w oczach załogi Rockstar okazały się prace użytkowników -3Dog- (do zobaczenia u góry), vertigo9219, Melt-2ch5thr, AceSomnium oraz aizakkusan. Poznaliśmy również laureatów konkursu świątecznego. Doceniono zgłoszenia użytkowników --EVOLUT7ON--, kermoha1, Venzee, kishidayuki2001 i dcwdamon. Wszystkim gratulujemy!Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 63 gości oraz 0 z 6430 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 63 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawix246
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa