Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Międzygalaktyczne interesy
napisany: 29.10.2020 · 15:47 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Świętowanie Halloween rozpoczęliśmy w GTA Online już tydzień temu, ale Rockstar zostawiło sobie w rękawie jeszcze jednego asa. Dzisiaj do gry trafia specjalna wojna handlowa, w której zawalczymy o kosmiczne łupy!

GTA Online - Walki o przetrwanie z obcymi
Armia przeniosła do hangaru w Forcie Zancudo wrak latającego spodka i prowadzi testy pozaziemskiej technologii. Musimy zakraść się do środka, wytłuc pilnujących obiektu najemników i zebrać tyle artefaktów ile tylko możemy. Na przejęte łupy już czeka Omega. Wydarzenie odbywa się wyłącznie nocą.

Wygrywając w tym tygodniu nową wojnę handlową otrzymamy w nagrodę dodatkowo koszulkę Cultstoppers.

Premie


 • 2x GTA$ i RP w wojnach handlowych.
 • 2x GTA$ i RP za Walkę o przetrwanie z obcymi.
 • 2x GTA$ i RP za grę w halloweenowych trybach adwersarza.

Zniżki


 • 40% zniżki na bazy.
 • 25% zniżki na remonty baz.
 • 30% zniżki na Romero Hearse, Lurchera i Sanctusa.
 • 50% zniżki na pojazdy areny wojny w wariancie Koszmar.

Inne


 • Darmowe akcesoria za logowanie: pomarańczowa maska techno w kropki oraz koszulki Knife After Dark i Butchery and Other Hobbies.
 • Pojazd z podium w kasynie: Fränken Stange.
 • Wyścig premium: Marny koniec dla motocykli.
 • Próby czasowe: Kanał burzowy, La Fuente Blanca (RC).
GTA III przeniesione na Vitę
napisany: 26.10.2020 · 21:07 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 0
Grand Theft Auto III ostatnio dostaje dużo miłości od fanów lubiących grzebać w sprzęcie. Ledwie miesiąc temu dowiedzieliśmy się o udanym porcie gry na Switcha, a tu już kolejna osoba chce przenieść ją na PS Vitę.Chodzi o niejakiego Rinnegatamante, który kilka dni temu po raz pierwszy publicznie zaprezentował efekty swojej pracy na Twitchu. Trójka na przedstawionym filmie jeszcze nie działa idealnie, rozgrywka nie jest płynna i można dostrzec błędy renderowania. Jednak autor projektu regularnie czyni postępy i już myśli o uruchomieniu na Vicie GTA: Vice City.

W najbliższym czasie wszyscy chętni mają otrzymać możliwość samodzielnego sprawdzenia GTA III na swoim kieszonkowym PlayStation. Oczywiście pod warunkiem, że tematem wcześniej nie zainteresują się prawnicy Take-Two ;)
Otwieram wino
napisany: 24.10.2020 · 02:52 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 3 · zamknięty
Czy wiedzieliście, że w okolicy przełomu wieków można było posmakować wina marki... GTA2? Ja też nie, ale okazuje się, że tak właśnie było.

Wino GTA2
Zawsze kiedy piszę newsa w kategorii poświęconej najstarszym odsłonom serii, zadziwia mnie, że mimo upływu lat jednak czasem jeszcze nawinie się w tym temacie jakaś ciekawostka. Na przykład taka jak ta.

Liczba wyprodukowanych butelek wspomnianego wina, które najpewniej powstały na potrzeby okołopremierowej akcji marketingowej, była zapewne znikoma. Tym bardziej zaskakuje fakt, że co najmniej jedna zachowała się w nienaruszonym stanie do naszych czasów. Jej szczęśliwym posiadaczem jest Billy Thomson, dyrektor nowo powstałego Rockstar Dundee.

Co więcej, Thomson posiada w swojej kolekcji także oryginalnie zafoliowany egzemplarz GTA2. Zdjęcia tych unikatowych okazów można podziwiać na Twitterze.

PS W czwartek minęło 21 lat od premiery gry ;o
Z archiwum GTG: o tym pisaliśmy 7 lat temu...
#EpicPhotobomb
napisany: 30.10.2013 · 23:26 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 1 · archiwalny
W Social Clubie ruszył właśnie nowy konkurs fotograficzny dla wszystkich posiadaczy GTA V, w którym do zdobycia są fajne gadżety z gry.

Odradzam zamykanie okna przeglądarki w tym momencie i doczytanie do końca, nieczęsto bowiem zdarza się, że w jakimś konkursie organizowanym przez Rockstar udział brać mogą również gracze z Polski :) No, ale tym razem możemy spróbować szczęścia.

O co więc chodzi? W największym skrócie o fajne zdjęcie wykonane w grze przy użyciu aplikacji Snapmatic. Kiedy już uchwycicie ten jeden, najlepszy moment i wyślecie go na serwery Rockstar, wystarczy zalogować się do Social Clubu, przejść do edycji wysłanego zdjęcia i oznaczyć je tagiem #EpicPhotobomb.

Najbardziej pomysłowe i słit focie zostaną nagrodzone zestawami upominków od Rockstar. W przesyłce znajdzie się koszulka, pluszowy Chop, etui dla ajfona i atrapa pocisku, z którą nie przejdziecie kontroli na lotnisku ;)

Czas na zgłaszanie swoich propozycji macie do poniedziałku, 4 listopada.#EpicPhotobomb
Psst! Przegląd scenowej twórczości #34
napisany: 23.10.2020 · 00:42 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 3 · zamknięty
W telewizji już na dobre rozkręcił się kolejny sezon. I tym razem w ramówce nie mogło zabraknąć przygód sympatycznego księdza pomykającego na rowerze ulicami... San Domierza. Uwaga na spoilery ;)


Skoro już jesteśmy przy zwiastunach, koniecznie sprawdźcie fanowski trailer Grand Theft Auto V przygotowany przez k11h na okoliczność premiery gry na PlayStation 5.

Gry zmieniają się nie tylko z generacji na generację, ale również w czasie produkcji. Niby oczywiste, a jednak rzadko zwraca się na to uwagę. Te różnice na poszczególnych etapach najłatwiej wyłapać porównując finalną wersję danego tytułu z tym co twórcy pokazują nam na przedpremierowych zwiastunach. Takiego porównania kolejny raz dokonał, z pomocą społeczności, Badger Goodger. Zobaczcie jak zmieniło się GTA IV w ostatnich kilku miesiącach przed wydaniem.

DON-800-JOKERu/SandyJ8_A-Mtz-C_pytajnikComradeChaos69pytajnikVegas_677776Rider_820TuxedoedCrinare

Inny, ale nie mniej ciekawy sposób pokazania różnic w grze, możemy zobaczyć na filmie od whatever57010. GTA V w wersji na komputery i konsole ósmej generacji po raz pierwszy w historii serii otrzymało opcjonalny widok pierwszoosobowy. Trzeba przyznać, że w Rockstar bardzo przyłożyli się do tego elementu, ale czy zastanawialiście się kiedyś jak zachowuje się model postaci w tym trybie? Ano tak :P

Kącik VuckoJak wyglądałoby Los Santos gdyby twórcy Grand Theft Auto V obrali sobie za wzór inną metropolię? Na przykład tak jak na poniższym wideo. Czy jest na sali ktoś kto nadal chciałby żeby seria opuściła Stany Zjednoczone, co? ;)


Wspominałem wyżej, że Gwiazdy Rocka nieźle poradziły sobie w piątce z widokiem z pierwszej osoby, ale to nie oznacza, że gra jest ideałem. Przeciwnie, aż roi się w niej od małych błędów i niespójności. Z kolejną ich porcją możemy się zapoznać w ósmym odcinku cyklu od Vucko100.

Mimo wszystko, chyba nie jest aż tak źle skoro ktoś te niedoskonałości wyłapał dopiero teraz, prawda? :)

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.
Spłyną krwią ulice
napisany: 22.10.2020 · 16:59 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0 · zamknięty
Chociaż do Halloween jeszcze tydzień, w GTA Online już zaczynamy świętowanie. I to wystrzałowo, zgarniając potrójne nagrody w okolicznościowych trybach adwersarza!

GTA Online - halloweenowa seria w bunkrze
Do gry na ograniczony czas wracają też pejotle, których spożycie pozwala na przemierzanie mapy w ciele zwierzęcia. "Magiczne" roślinki znaleźć można w całym stanie.

Premie


 • 3x GTA$ z dziennego przychodu klubu nocnego.
 • 3x GTA$ i RP za wydarzenia w grze swobodnej.
 • 3x GTA$ i RP za grę w trybach serii halloweenowej.
 • 2x GTA$ i RP za grę w halloweenowych trybach adwersarza.

Zniżki


 • 40% zniżki na czołg RC.
 • 30% zniżki na Lurchera i Sanctusa.
 • 30% zniżki na Romero Hearse i Reapera.
 • 40% zniżki na kluby nocne.
 • 30% zniżki na remonty klubów nocnych.
 • 50% zniżki na wybrane klasyki sportowe.

Inne


 • Darmowe akcesoria za logowanie: pomarańczowa maska techno w kropki i cytrynowe dresy.
 • Pojazd z podium w kasynie: Annis S80RR.
 • Wyścig premium: Podróż w interesach dla superów.
 • Próby czasowe: Fort Zancudo, Cmentarz (RC).

Obecnie serwis przegląda 49 gości oraz 0 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 49 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa