Gość

Rejestruj

Piguła #62
napisany: 22.04.2024 · 23:58 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2
Tydzień temu pisałem o streamie, w którym brali udział aktorzy wcielający się w role protagonistów GTA V. Jeśli tak jak mi, nie chciało się wam oglądać całości, ominęła nas co najmniej jedna ciekawostka ;)


TW TrevorMniej więcej w połowie nagrania Steven Ogg wtrąca coś czego chyba nikt nigdy wcześniej oficjalnie nie potwierdził. Grand Theft Auto V miało otrzymać dodatek, w którym Trevor byłby zaangażowany w jakiś sposób we współpracę z FIB.

Była jeszcze taka spoko rzecz, nie pamiętam czy to było jakieś DLC czy coś, nie mam pojęcia. Trevor miał działać po przykrywką, współpracował z federalnymi. Nawet zaczęliśmy nagrywać coś do tego.

Trevor był trochę jak taki James Bond, niby dalej pajacował, ale próbował zachować powagę. Coś tam nagraliśmy, ale potem wszystko jakoś się rozeszło, nic dalej z tym nie robiliśmy. Ale to byłaby fajna sprawa, takie pójście inną ścieżką.

Ned Luke wtrącił jeszcze, że te materiały, które powstały na potrzeby rozszerzenia prawdopodobnie zostały użyte w GTA Online. I to w sumie byłoby spójne z wnioskami, do których doszli wcześniej dataminerzy.

PrztyczekModderzy z grupy Superstar South pochwalili się na platformie X, że udało im się uruchomić GTA V na Switchu. Nagranie momentami mocno rwie, ale ekipa zapewnia, że sygnał bezpośrednio z wyjścia wideo jest płynniejszy.


Tak czy inaczej to duże osiągnięcie uruchomić tak wymagającą grę na konsoli Nintendo. Szczególnie, że sprzęt działa w trybie przenośnym, a więc z mocą znacznie mniejszą niż nawet PS3, na którym GTA V przecież debiutowało.

Jak donosi IGN, wersja gry o której mowa pochodzi prawdopodobnie z wycieku, do którego doszło przed dwoma laty. Być może dlatego Superstar South nie zamierzają udostępniać działającego portu. Projekt ma pozostać jedynie ciekawostką.

sdr
napisany 23.04.2024 o godzinie 14:10
zobacz profil autora
Dokładnie, mnie też się średnio podoba, że cała para poszła w Online. Chociaż bardziej niż to gdzie te misje skończyły, przeszkadza mi to jak zostały zrealizowane. Mało co w GTAO jest sensownie osadzone w lore serii.

Zdecydowanie zbyt wiele aktualizacji powstaje na zasadzie: okej, to teraz zróbmy taki albo inny motyw przewodni, dorzućmy jakąś spoko postać (najlepiej powracającą), parę generycznych misji, worek pojazdów i będzie git. A, że to wszystko nie bardzo się klei i nie ma większego wpływu na rozwój naszej postaci to mało ważne.

Widać trochę próbowali chyba zmienić to podejście w RDO, wprowadzając wątek fabularny, ale nie wyszło, bo się hajsy nie zgadzały. Nawet nie umieli tego domknąć. Miejmy nadzieję, że przy VI będzie to lepiej ogarnięte.
chaos
napisany 23.04.2024 o godzinie 01:28
zobacz profil autora
Wolałbym DLC do singla niż to co wrzucili w Online, tj. parę misji typu przynieś, podaj, pozamiataj. Strasznie mnie też irytuje postać niemowa, dużo przyjemniej się gra kiedy główna postać ma coś do powiedzenia.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 131 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 131 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies