Gość

Rejestruj

 

 
GTA: VC · PC
Muve · 25zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTAGames.nl
GTANF
iGrandTheftAuto
GTA.czGTA w pigułce #4
napisany: 09.02.2015 · 22:38 · dodał: Dawid
kategoria: Vice City · komentarzy: 0 · zamknięty
W miniony weekend na kanale arhn.eu pojawiła się kolejna, czwarta już część cyklu GTA w pigułce uznanego przez wielu fanów serii Grand Theft Auto.

Nowy odcinek przedstawia historię powstania bodaj jedynej odsłony GTA, o której zwykło się mówić, że jest dla wielu z nas ulubioną: GTA: Vice City. Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli (bo na przykład nie zaglądają do naszego shoutboksa ;)), serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniżej.


A na deser polecamy klip przedstawiający kulisy jednego z ostatnich eventów multiplayer zorganizowanych przez Rockstar z gościnnym udziałem muzyków z grupy The Chain Gang of 1974. Artystom pochłoniętym grą udało się nawet w międzyczasie udzielić krótkiego wywiadu ;)
Tommy na PS3
napisany: 24.01.2013 · 17:25 · dodał: chaos
kategoria: Vice City · komentarzy: 5 · zamknięty
Dawno dawno temu mówiło się o możliwości pobrania pastelowego tytułu Grand Theft Auto Vice City z PlayStation Network na trzecią odsłonę konsoli PS. W końcu w ramach klasyków pojawiły się już GTA III i San Andreas, a niedawno Dawid wykopał wyciek o konwersji VCS na domowe centrum rozrywki SONY. Kilkadziesiąt minut temu Rockstar oficjalnym oświadczeniem przerwał te spekulacje.

Tommy i spółka pojawią się na międzynarodowym lotnisku Escobar we wtorek, 29 stycznia dla graczy ze Zjednoczonych Stanów, a dzień później dla Europejczyków. Gra zostanie wydana w ramach kolekcji PS2 Classics i kosztować będzie odpowiednio $9,99 / €9,99 / £7,99 (PLN ~41,92). Jak deklaruje producent nie będzie żadnych zmian czy modyfikacji - tytuł zostanie w tej samej postaci jak 11 lat temu na konsolę poprzedniej generacji.
Love Fist EP
napisany: 11.01.2013 · 22:09 · dodał: Dawid
kategoria: Vice City · komentarzy: 7 · zamknięty
Miałem zacząć od pytania czy pamiętacie legendarną grupę Love Fist z Vice City, ale to głupie pytanie :p Kto by nie pamiętał. Od premiery gry minęło już 10 lat, a od czasów świetności Jezza, Willy'ego, Dicka i Percy'ego aż 26.

Dzisiaj jednak wielki dzień dla fanów tego świetnego zespołu. Oto wypuszczają swoje cztery nigdy nie publikowane kawałki, których słuchaliśmy dziesiątki godzin bujając się ulicami słonecznego Vice.

Love Fist EP

Album Love Fist EP dostępny jest już na iTunes w cenie $1,99 za całość lub $0,69 od utworu jeśli ktoś woli na sztuki ;) Zachęcamy do kupowania i słuchania. Niech nostalgia tamtych czasów powróci!
Nowe artworki!
napisany: 29.12.2012 · 08:50 · dodał: chaos
kategoria: Vice City · komentarzy: 2 · zamknięty
Nie sądziłem, że przyjdzie mi pisać informację o pojawieniu się nowych artworków i tapet. Zwłaszcza, że nie odnoszą się do najnowszej gry Rockstar Games na którą tak dzielnie wszyscy czekamy. Hmm...

Wczoraj w godzinach wieczornych na Rockstar Newswire odnotowano kolejny wzrost aktywności, bowiem pojawiło się kilkanaście nowych artworków w postaci tapet, avatarów oraz ikonek, a także kilku klimatycznych teł. A teraz najlepsze - są to niepublikowane wcześniej obrazki z Grand Theft Auto Vice City! Tak, tak. Jakaż nieopisana musi być wasza radość. Wiem, że czekaliście na takie rzeczy długi, długi czas... :) Tapetki pobierzecie w rozdzielczościach dopasowanych do rozmiarów waszego ekranu, oczywiście w najlepszej jakości.

A teraz z innej beczki. Gdyby ekipa Rockstar Games zajęła się dyktowaniem mody, zapewne większość chodziłaby teraz w palmowych hawajskich koszulkach, starym wychodzonym dresie, czy białych podkoszulkach. Tak na szczęście nie jest i ciuchy sygnowane marką R* są nieraz obiektem pożądania i elementem obowiązkowym dla każdego fana. Pamiętacie jak 11 lat temu kupiliście sobie Grand Theft Auto III i w pudełku z grą znaleźliście czarny t-Shirt z logo gry? Albo nie tak dawno w oczekiwaniu na Max Payne 3 dosłownie wyczyściliście sklepowe półki z pre-orderu gry do którego dołączano równie klimatyczną koszulkę? Fajna sprawa posiadać coś takiego w swojej kolekcji, no nie? Swoją szafę możecie uzupełnić o kolejne nowości jakimi są niebieska koszulka KIFFLOM, organizacji parodiującej kult Scjentologów, która zapewne pojawi się w najnowszej części oraz czarny t-shirt z logiem Grand Theft Auto V, z zaznaczeniem że cała partia towaru została już wykupiona i koszulka może być wysłana najwcześniej po 7 stycznia. Cena? "Jedyne" €22...Nowe artworki!
Za kulisami Vice City
napisany: 27.12.2012 · 10:26 · dodał: chaos
kategoria: Vice City · komentarzy: 3 · zamknięty
Od jakiegoś tygodnia Rockstar Games karmił nas widźetami związanymi z kultową grą jaką jest Grand Theft Auto Vice City. Wszystko to z okazji 10 lecia wydania gry na konsolę PlayStation 2, a także ostatniego wydania na urządzenia mobilne. Kilkanaście godzin temu, kiedy redakcja GTG zabijała siebie nawzajem w The Lost and Damned, Rockstar po cichu opublikował trzecią i ostatnią część.

Ale po kolei, bo nie wszyscy mogą wiedzieć o co chodzi. Te widżety to nic innego jak możliwość podejrzenia w jaki sposób tworzona była gra. Chyba każdy chciał będąc na szkolnej wycieczce w teatrze, podczas przerwy zakraść się za kurtynę i zobaczyć jak to się robi?

Tak jak wspomniałem, Vice City od kuchni zostało podzielone na trzy części: animację w której możecie zobaczyć wykorzystanie techniki Motion Capture, pierwsze szkice postaci i animacje Tommyego, dźwięk w którym usłyszycie fragmenty radiostacji, efekty dźwiękowe i odgłosy przechodniów, a także miejski design w którym podejrzycie wnętrze hotelu, klubu, biura prawnika, budynki w nieco innej formie niż widzieliście w grze, a także...

Spoglądam teraz na was i widzę, że niektórym zaczyna ślinka cieknąć. Tak więc bez zbędnego owijania w bawełnę zapraszam do laboratorium Dextera Rockstar Games:

· Animacja
· Dźwięki
· Miasto

Aha. Sprawdźcie jeszcze mapy do Libety, Vice i San Andreas w wysokiej rozdzielczości.

Obecnie serwis przegląda 34 gości oraz 0 z 6339 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 34 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: infotitani
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2017 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa