Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
chory portier zglanowany...
napisany: 06.11.2004 · 14:45 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
...przez CJ'a oczywiście. Tak to prawda - nowe GTA jest tak ogromnym hitem, że bije pod względem przychodów ze sprzedaży najnowszego Harry'ego Potter'a i obu Władców Pierścieni! Poniżej tekścik pochodzący ze strony GRY-OnLine.pl:

Kilka dni temu cały świat obiegła wiadomość dotycząca znakomitych wyników sprzedaży najnowszej części serii Grand Theft Auto w Wielkiej Brytanii. Gra pobiła wszelkie rekordy branży gier wideo, ale jak się okazuje nie tylko. Sukces GTA: San Andreas przyćmił również wszelkie dotychczasowe premiery filmowe!

To pierwszy tego typu przypadek w historii, by gra wideo w swym premierowym weekendzie wygenerowała większy przychód niż jakikolwiek przebój kinowy wcześniej. Okazuje się bowiem, że w Anglii przez sobotę i niedzielę Grand Theft Auto: San Andreas zarobiło więcej niż rekordowy pod tym względem film - Harry Potter and the Prisoner Of Azkaban. Fakt ten w połączeniu z rozmachem kampanii medialnej promującej wydanie tego tytułu, niczym nie ustępującej kampaniom nowych filmów, bezsprzecznie uwidacznia, jak wielkie znaczenie i jak olbrzymi potencjał ma branża gier wideo. Warto też zaznaczyć, iż San Andreas to produkt sklasyfikowany jako „od 18 lat”, co znacznie ogranicza krąg potencjalnych odbiorców, a pomimo tego przebił popularnością słynną trzecią część filmowej adaptacji przygód Harrego Pottera, a także każdą z części nie mniej popularnej trylogii Władcy Pierścieni.

Na dodatek wielu specjalistów rokuje, że nie jest to jednorazowy przypadek i jeszcze w tym miesiącu będziemy świadkami podobnego wydarzenia przy okazji premiery gry Halo 2. Jeżeli faktycznie tak się stanie, to można śmiało prorokować, iż branża gier wideo po latach pozostawania w cieniu swego wielkiego Hollywoodzkiego brata, już wkrótce prześcignie go pod każdym możliwym względem.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 59 gości oraz 1 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · casus00
Razem: 60 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa