Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Odpicuj swoje GTA V
napisany: 23.04.2015 · 18:30 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 4
W Grand Theft Auto V na pecetach gramy już od ponad tygodnia. Po fazie zachłyśnięcia ogromem świata i ogólnego zachwytu nad grą przychodzi w końcu pora na nieco bliższe zapoznanie z możliwościami technicznymi.

Pewnie wielu z Was zdążyło już pobawić się nieco z ustawieniami graficznymi nowego GTA, inni dopiero spróbują, a dzisiaj jest ku temu szczególnie dobra okazja. Właśnie dzisiaj bowiem NVIDIA opublikowała bardzo ciekawy artykuł porównujący jakość grafiki w różnych konfiguracjach ustawień. Suwaków i przełączników w samej grze jest istne multum, więc i artykuł jest dość obszerny. Zachęcamy do lektury, oglądania interaktywnych porównań i zabawy w menu GTA V.


Z kolei osobom, które mają trochę mniej czasu lub po prostu wolą wiedzę skondensowaną w formie wideo polecamy klip umieszczony na kanale wiliextreme. Autor w przystępny sposób prezentuje poszczególne ustawienia i różnice między efektami jakie dają. Klikajcie powyżej!

Whis
napisany 26.04.2015 o godzinie 20:19
zobacz profil autora
(link »)
Whis
napisany 26.04.2015 o godzinie 20:18
zobacz profil autora
Patryk, poruszałem ten temat ale to były moje początki z grą i tej wiedzy którą teraz mam to wtedy nie posiadałem, mimo wszystko zrobiłem wtedy test pomiędzy adderem i entity, teraz już wiem że Franklin w swojej zdolności znacznie przyśpiesza powyżej prędkości maksymalnej jakie auto osiąga bez tej umiejętności. Wtedy online nie wiedziało jeszcze co to zentorno i to Entity wybrałem jako swój główny pojazd. (link ») title="watek-najszybszy-pojazd-w-grze">watek-najs...azd-w-grze pierwsze posty możesz pominąć, zjedź do moich z obrazkami.
Patryk
napisany 26.04.2015 o godzinie 09:04
zobacz profil autora
Albo mi się wydaje, albo PCowcy mogą się szczycić lepszą grafiką dopiero na najwyższych ustawieniach? ;) Kiedy to w wielu przypadkach pewnie sukcesem jest samo odpalenie gry :D Tak poza tym to świetny filmik, znalazłem jeszcze jeden ciekawy z tego kanału
Whis
napisany 24.04.2015 o godzinie 21:12
zobacz profil autora
Ciekawi mnie czy ktoś na podstawie porównań PC z PS4 poda na jakich opcjach leci gra na konsoli, obejrzałem całe i miejscami są to wysokie, bardzo wysokie i ultra. Wersja PC jedyne w czym przoduje to zwiększonym draw distancem ale ten już na PS3 był ogromny bo w powietrzu widać całą mapę, rozdzielczością i klatkami/s.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 52 gości oraz 0 z 6464 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 52 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: zbychu997
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa