Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Liberty City, It's Over
napisany: 03.04.2015 · 15:16 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Już to przekładaliśmy, ale tym razem chyba się uda ;) Jeśli wszystko pójdzie dobrze, już za 10 dni GTA V wyląduje na dyskach czekających z utęsknieniem graczy.

Z tej okazji chcemy zaprosić Was do udziału w specjalnym spotkaniu multiplayer, którym symbolicznie pożegnamy leciwe już Grand Theft Auto IV.

Event, który odbędzie się w niedzielę 12 kwietnia sobotę 11 kwietnia o 21:00 organizujemy wspólnie z naszymi przyjaciółmi z GTA Multiplayers. Mamy szczerą nadzieję, że taka okazja i towarzystwo są wystarczająco dobrym powodem, aby do nas dołączyć jednak, gdyby było inaczej spróbujemy przekonać Was w stylu GTA - łapówką ;)


Podczas spotkania zorganizujemy mały turniej, którego zwycięzcy otrzymają upominki. Mamy dla Was koszulkę z motywem z GTA i dwa "magiczne" kubki Liberty City, It's Over do wyboru kolejno przez osoby zajmujące miejsca na podium.

Aby dołączyć do wspólnej zabawy wystarczy uruchomić GTA IV i zalogować się do Games for Windows Live. Startujemy z Party Mode, a żeby nie przegapić zaproszenia dodajcie sobie do znajomych Gamertagi Delavor, GTAMpl oraz dawidpajak. Upewnijcie się też, że poza "czwórką" macie zainstalowane epizody. Planujemy wykorzystać je do rozegrania części turnieju. Przypomnienie: jak wiemy gra potrafi być kapryśna, dlatego zalecamy korzystanie z czystej instalacji, bez modów i spolszczenia.

W czasie spotkania będziemy komunikować się za pośrednictwem TeamSpeaka. Tym razem serwer hostuje ekipa GTAM. Znajdziecie nas na ts.gtam.info. Gorąco zachęcamy do rozmowy, a jeśli nie chcecie rozmawiać to chociaż słuchajcie. Łatwiej będzie nam przekazywać informacje :)

Tradycyjnie też zachęcamy do oglądania transmisji na żywo prosto z gry. Możecie nas podglądać korzystając z odtwarzacza osadzonego powyżej lub bezpośrednio na naszym kanale na Gaming Live TV.

Zapraszamy!

AKTUALIZACJA: Event został przełożony na sobotę 11 kwietnia.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 59 gości oraz 0 z 6464 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 59 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: zbychu997
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa