Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Piguła #65
napisany: 23.06.2024 · 23:46 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 1
W sieci pojawiła się ścieżka dźwiękowa z nieukończonego singlowego DLC dla Grand Theft Auto V.


Agent Trevor znowu nadajeDokładnie dwa miesiące temu pisaliśmy o streamie, podczas którego Steven Ogg przyznał, że GTA V miało otrzymać dodatek z Trevorem w roli głównej. DLC tematycznie kręcące się wokół jakiejś tajnej operacji dla FIB, znajdowało się rzekomo w produkcji i nawet udało się nagrać część dialogów, ale ostatecznie całość w pierwotnej formie została anulowana.

Teraz serwis GTA Focal zwrócił uwagę na utwór opublikowany trzy lata temu przez zespół Sweet Valley. Grupa ta miała już wcześniej brać udział w przygotowaniu muzyki na potrzeby gry, a rzeczony kawałek ma pochodzić z "niewydanego rozszerzenia". Oczywiście od razu na myśl przychodzi DLC z Trevorem, ale świadczy o tym również tytuł Clifford. Brzmi znajomo? To oczywiście nazwa AI z aktualizacji Skok na koniec świata, w którą to ostatecznie wyewoluowała tajna misja Trevora.

Pre-loadJeśli gracie w GTA Online na konsoli PlayStation, już możecie pobierać pliki najnowszej aktualizacji. Premiera Bottom Dollar Bounties będzie miała miejsce dopiero we wtorek, ale warto zaciągnąć niezbędne dane wcześniej żeby móc zagrać od razu po odblokowaniu aktualizacji.

Rozmiar danych do pobrania to odpowiednio 3,47GB w przypadku PS4 oraz 2,59GB jeśli gracie na PS5.

sdr
napisany 25.06.2024 o godzinie 11:39
zobacz profil autora
DLC już do pobrania na Steamie. U mnie niecałe 2GB.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 55 gości oraz 1 z 6664 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 56 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: putinek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies