Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Co się stało w 2023?
napisany: 08.01.2024 · 23:53 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 3
Za nami kolejny rok na Scenie Grand Theft Auto, ale cóż to był za rok! Wróćmy do niego jeszcze na chwilę.

Co się stało w 2023?
 • Słabo się zaczął 2023 dla Rockstar. W styczniu w GTA Online odkryta została niebezpieczna podatność. Umożliwiała ona zdalne wykonywanie kodu na urządzeniu gracza.
 • W marcu premierę miała Ostatnia dawka, czyli druga część zimowej aktualizacji GTA Online Los Santos Drug Wars. W jej ramach do gry trafiło pięć nowych misji i dwa samochody...
 • Wiosna przyniosła powiew świeżości w GTA Online. W kwietniu wystartował nowy kreator tablic rejestracyjnych, a Rockstar dokonał kontrowersyjnej zmiany cen niektórych pojazdów. Wycofał się też z programu Prime Gaming.
 • Z początkiem lata do GTA Online wleciała aktualizacja San Andreas Mercenaries. Poza nowymi misjami i pojazdami, przyniosła ona szereg ulepszeń dla Avengera oraz hangaru.
 • W wakacje prawnicy Take-Two zamiast odpoczywać, woleli dręczyć fanów GTA pozwami. Powoli przestaje to chyba kogokolwiek dziwić. Niedobrze.
 • Jeśli nie możesz ich pokonać, przyłącz się do nich. I tym sposobem Rockstar kupił FiveM. Taka sytuacja.
 • Już cała dekada upłynęła od premiery Grand Theft Auto V. Rocznicę świętowaliśmy oczywiście we wrześniu.
 • W październiku w GTA Online rozpoczęły się testy moderacji czatu głosowego. Zapowiedziano też zakończenie wsparcia dla gry na komputerach z systemami Windows 7 i 8.x.
 • To co najważniejsze w całym roku zdarzyło się jednak dopiero w grudniu. Jeszcze przed Mikołajkami zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI. Premiera za dwa lata.
 • W połowie grudnia premierę miała zimowa aktualizacja GTA Online: The Chop Shop. Wprowadziła do gry nowy biznes i nowy rodzaj wyścigów.
 • Ostatnim z najistotniejszych wydarzeń ubiegłego roku okazała się premiera GTA: The Trilogy na urządzeniach mobilnych.

Taki właśnie był 2023 rok na Scenie GTA. Zachęcamy was do dzielenia się w komentarzach swoimi przemyśleniami. Co najbardziej zaskoczyło was pozytywnie, a co negatywnie? Może dla was to wcale nie pierwszy trailer szóstki okazał się najważniejszym wydarzeniem roku? Piszcie!

Nie zaskoczy nikogo natomiast, że wpis ten zakończymy krótką statystyką. Takie cyferki lubi wielu, choć nie każdy pisał maturę z matematyki ;)

 • Na GTG mogliście przeczytać w ubiegłym roku 147 newsów. To raptem o jeden więcej niż rok wcześniej, ale chyba podążamy w dobrym kierunku.
 • Najwięcej pisaliśmy w grudniu. Najsłabiej wypadł tym razem maj.
 • Trend spadkowy nadal obserwujemy w shoutboksie. Jedynie 453 nowe wpisy przybyły w ostatnich dwunastu miesiącach i nie pomogły nawet te wysyłane po pijaku odpowiedzi na wątki sprzed dekady ;)
 • Tak, to znowu on. Roger ponownie zapracował sobie na tytuł najaktywniejszego użytkownika roku! Na ogonie siedzą mu tym razem Whis i kurzi6. Gratulacje i podziękowania!

Roger
napisany 09.01.2024 o godzinie 22:21
zobacz profil autora
Bardzo dziękuję za wyróżnienie. W tym roku postaram się być jeszcze lepszy!
sdr
napisany 09.01.2024 o godzinie 12:22
zobacz profil autora
Też się boję :p
Chaos
napisany 09.01.2024 o godzinie 06:05
zobacz profil autora
Wylewne podsumowanie. Ciekawe co napiszesz za niecały miesiąc 💀


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 42 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 42 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies