Gość

Rejestruj

Take-Two killed the modding star
napisany: 22.08.2023 · 13:28 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
Zdążyliście pobrać Inworld Sentient Streets, modyfikację o której pisaliśmy w ostatniej Modzie na moda? Jeśli nie, to czas minął, bo projektem już zainteresowało się Take-Two.

Inworld Sentient Streets
Naprawdę trudno rozgryźć co siedzi w głowach ludzi z działu prawnego wydawcy GTA. Poza zwyczajną chciwością oczywiście. Smutni biurokraci w garniturach właśnie położyli do grobu kolejną interesującą i ambitną modyfikację dla Grand Theft Auto V.

Jak poinformował Bloc, autor projektu, zaczęło się od zgłoszenia wysłanego do YouTube w związku z rzekomymi naruszeniami praw autorskich. Platforma szybko zdjęła filmy prezentujące moda, ale to nie wystarczyło. Modyfikacja została zablokowana również w katalogu GTA5-Mods.

Najwyraźniej w T2 boją się sztucznej inteligencji bardziej niż przeciętny Amerykanin ;) Szkoda tylko, że przez takie akcje zrażają do siebie coraz większą grupę fanów gier od Rockstar. Czyżby przestało im zależeć? To raczej nie zwiastuje niczego dobrego.

Toni
napisany 22.08.2023 o godzinie 19:27
zobacz profil autora
Kiedyś to były czasy... setki plików latały... auta, koszulki, tatuaże, cuda, wianki, multiplayery domowej roboty typu SA-MP i MTASA, i komu to przeszkadzało?
sdr
napisany 22.08.2023 o godzinie 13:33
zobacz profil autora
Podobno pycha kroczy przed upadkiem.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 422 gości oraz 0 z 6661 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 422 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: CHRISSS
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies