Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Moda na moda #68
napisany: 10.08.2023 · 23:42 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Od premiery GTA V do gry w ramach różnych aktualizacji trafiło całkiem sporo nowej muzyki. Pojawiały się zarówno całe nowe stacje, jak i te dostępne od samego początku były uzupełniane o kolejne utwory. A wiecie ile kawałków zostało wyciętych w trakcie prac nad tą częścią serii? Dużo :)


Restored beta songs and Pre-Millennium Radio v1.1Teraz możemy posłuchać ich wszystkich dzięki modyfikacji Restored beta songs and Pre-Millennium Radio od girlsonfilm. Jak jednak sugeruje nazwa projektu, nie mamy tutaj do czynienia jedynie z uzupełnieniem istniejących stacji. Do Grand Theft Auto V wraca również Pre-Millennium Radio - kompletna radiostacja, dla której zabrakło miejsca na oryginalnej ścieżce dźwiękowej gry.

W PMR mieliśmy usłyszeć szeroki przekrój rocka z lat 90. Niestety poza tracklistą nie zachowały się żadne informacje, które mogłyby nakreślić charakter PMR, więc autorzy moda musieli improwizować, ale stanęli na wysokości zadania. Na potrzeby projektu powstało ponad 250 unikalnych linii dialogowych, a do ich przeczytania został zaproszony znany i lubiany Badger Goodger! To nie mogło się nie udać.

2016 Chevrolet Camaro SS v1.02016 Chevrolet Camaro SS

Inworld Sentient Streets - AI Story Mode v1.0.3Podobno Amerykanie boją się sztucznej inteligencji, że niby przyjdzie i nas zje. Nie wszyscy są jednak uprzedzeni. Niektórzy próbują ujarzmić potencjał AI i całkiem nieźle im to idzie. Dobrym przykładem jest niejaki Bloc - autor moda Inworld Sentient Streets.

To bardzo ambitny projekt oferujący zupełnie nową linię fabularną, w której wcielamy się w postać funkcjonariusza LSPD na tropie niebezpiecznego kultu. Jego członkowie są przekonani, że żyją w symulacji i są zdeterminowani by objawić tę prawdę mieszkańcom południowego San Andreas. Jednak na tym nawiązaniu nie kończy się tutaj temat sztucznej inteligencji.


Bloc zintegrował GTA V z ponad 30 modelami AI, dzięki czemu każda postać, z którą wejdziemy w interakcję posiada unikalną osobowość. Sama zaś interakcja również przebiega w bardzo innowacyjny sposób. Z zasilanymi sztuczną inteligencją NPC-ami możemy bowiem rozmawiać głosowo, a oni w taki też sposób będą nam odpowiadać. To zasługa technologii syntezy mowy opracowanej przez firmę ElevenLabs. Zachęcam do obejrzenia powyższego wideo, w którym autor moda prezentuje jego działanie. Robi wrażenie.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 88 gości oraz 0 z 6632 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 88 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: mefiu
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies