Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Piguła #49
napisany: 26.05.2023 · 00:08 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 1
Z remastero-remake'ami klasycznych GTA w 3D Rockstarowi nie pykło. No niestety. I również niestety, prawdopodobnie to fiasko miało wpływ na kolejne remastero-remake'owe projekty studia. Czy jednak tak musiało być?

Complete Edition - The Definitive EditionPodobno Rockstar miał w planach odświeżenie innych swoich gier. Po trylogii miała przyjść kolej m.in. na Grand Theft Auto IV. Czemu nie? Rockstar coraz rzadziej wydaje gry, a odgrzewanie jest tanie (może nawet za bardzo) i zapewnia dodatkowy strumień pieniążków - większy, gdy produkt końcowy jest solidny i trochę mniejszy, gdy wypuści się chłam.

Koniec końców projekt liftingu przygód Niko i spółki podobno został pogrzebany pod lawiną negatywnych reakcji graczy na The Definitive Edition. TheProfessional jest jednak zdania, że nie powinno tak być. Bo wszyscy przecież chętnie zagralibyśmy w ulepszone wersje starszych gier, tyle że chcielibyśmy żeby były one po prostu dobre, a nie zrobione na kolanie. Z tego powodu youtuber uruchomił petycję, która ma zwrócić uwagę Rockstar.


Oczywiście nikt nie powinien mieć złudzeń, że studio w odpowiedzi na zbiórkę podpisów od razu wznowi projekt (o ile faktycznie kiedykolwiek on wystartował). Bardziej chodzi o wysłanie sygnału i wskazanie kierunku. Jeśli więc chcielibyście wesprzeć inicjatywę, zachęcamy do dopisania się tutaj. Póki co w kilka dni petycję podpisało niemal 2500 osób.

Może tak, a może nieTake-Two Interactive przedstawiło wyniki finansowe za ostatni kwartał i cały rok fiskalny. Do sklepów w ostatnich trzech miesiącach trafiło kolejnych 5 milionów egzemplarzy Grand Theft Auto V, co pozwoliło najnowszej (sick!) części serii osiągnąć zawrotny pułap 180 milionów sprzedanych kopii.

Podczas konferencji organizowanych przez T2 największe zainteresowanie wzbudzają jednak zapowiedzi i najróżniejsze prognozy. Tym razem uwagę mediów przykuła informacja o spodziewanym przez zarząd firmy wzroście przychodów w roku fiskalnym 2025. Włodarze Take-Two oczekują wtedy wyników na poziomie 8 miliardów dolarów. Co może zapewnić takie obroty? Może to być efekt jakiejś dużej premiery... albo kilku mniejszych ;)


Trzeba jednak oddać szefowi, że potrafi unikać odpowiedzi na pytania o Grand Theft Auto VI jak Max Payne kul przeciwników ;)

Plus minusChoć z jakiegoś powodu nikt w T2 nie chce się chwalić konkretnymi liczbami, podobno uruchomiona przed rokiem usługa GTA+ okazała się sukcesem. Nie ma więc raczej powodów, aby dodatkowo zachęcać graczy do korzystania z jej dobrodziejstw, prawda? A jednak.

Ruszyła promocja, w ramach której do końca maja można wyhaczyć pierwszy miesiąc subskrypcji za dolara (u nas pewnie jakieś 4,50 zł), ale pamiętajcie, że później odnawia się w standardowej cenie 26,99 zł. Zostaliście ostrzeżeni.

Whis
napisany 27.05.2023 o godzinie 07:34
zobacz profil autora
III i IV to dla mnie najnudniejsze części GTA, możliwe że to przez miasto w którym są same blokowiska i gdy miasto się znudzi nie ma gdzie poszaleć. Mimo wszystko chciałbym current genową IV by mieli gotową mapę i wrzucili ją do GTA: Online. Liczę że Online po wyjściu VI nie umrze bo to w końcu GTA: Online a nie GTA: V Online i że do mapy z V dojdzie po prostu mapa z VI + właśnie fajnie jakby i IV wrzucili.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 30 gości oraz 0 z 6624 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 30 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: lisiorek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies