Gość

Rejestruj

Piguła #49
napisany: 26.05.2023 · 00:08 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 3
Z remastero-remake'ami klasycznych GTA w 3D Rockstarowi nie pykło. No niestety. I również niestety, prawdopodobnie to fiasko miało wpływ na kolejne remastero-remake'owe projekty studia. Czy jednak tak musiało być?

Complete Edition - The Definitive EditionPodobno Rockstar miał w planach odświeżenie innych swoich gier. Po trylogii miała przyjść kolej m.in. na Grand Theft Auto IV. Czemu nie? Rockstar coraz rzadziej wydaje gry, a odgrzewanie jest tanie (może nawet za bardzo) i zapewnia dodatkowy strumień pieniążków - większy, gdy produkt końcowy jest solidny i trochę mniejszy, gdy wypuści się chłam.

Koniec końców projekt liftingu przygód Niko i spółki podobno został pogrzebany pod lawiną negatywnych reakcji graczy na The Definitive Edition. TheProfessional jest jednak zdania, że nie powinno tak być. Bo wszyscy przecież chętnie zagralibyśmy w ulepszone wersje starszych gier, tyle że chcielibyśmy żeby były one po prostu dobre, a nie zrobione na kolanie. Z tego powodu youtuber uruchomił petycję, która ma zwrócić uwagę Rockstar.


Oczywiście nikt nie powinien mieć złudzeń, że studio w odpowiedzi na zbiórkę podpisów od razu wznowi projekt (o ile faktycznie kiedykolwiek on wystartował). Bardziej chodzi o wysłanie sygnału i wskazanie kierunku. Jeśli więc chcielibyście wesprzeć inicjatywę, zachęcamy do dopisania się tutaj. Póki co w kilka dni petycję podpisało niemal 2500 osób.

Może tak, a może nieTake-Two Interactive przedstawiło wyniki finansowe za ostatni kwartał i cały rok fiskalny. Do sklepów w ostatnich trzech miesiącach trafiło kolejnych 5 milionów egzemplarzy Grand Theft Auto V, co pozwoliło najnowszej (sick!) części serii osiągnąć zawrotny pułap 180 milionów sprzedanych kopii.

Podczas konferencji organizowanych przez T2 największe zainteresowanie wzbudzają jednak zapowiedzi i najróżniejsze prognozy. Tym razem uwagę mediów przykuła informacja o spodziewanym przez zarząd firmy wzroście przychodów w roku fiskalnym 2025. Włodarze Take-Two oczekują wtedy wyników na poziomie 8 miliardów dolarów. Co może zapewnić takie obroty? Może to być efekt jakiejś dużej premiery... albo kilku mniejszych ;)


Trzeba jednak oddać szefowi, że potrafi unikać odpowiedzi na pytania o Grand Theft Auto VI jak Max Payne kul przeciwników ;)

Plus minusChoć z jakiegoś powodu nikt w T2 nie chce się chwalić konkretnymi liczbami, podobno uruchomiona przed rokiem usługa GTA+ okazała się sukcesem. Nie ma więc raczej powodów, aby dodatkowo zachęcać graczy do korzystania z jej dobrodziejstw, prawda? A jednak.

Ruszyła promocja, w ramach której do końca maja można wyhaczyć pierwszy miesiąc subskrypcji za dolara (u nas pewnie jakieś 4,50 zł), ale pamiętajcie, że później odnawia się w standardowej cenie 26,99 zł. Zostaliście ostrzeżeni.

kurzi6
napisany 30.05.2023 o godzinie 15:03
zobacz profil autora
W sumie jakby wziąć pod uwagę fanowskie "porty" GTA IV na silnik piątki to widać, że samo przerzucenie tekstur na nowszy silnik dużo daje. Tutaj mogliby polecieć na prawdę po kosztach. Dalej łatwiej Rage -> Rage niż Renderware -> Unreal Engine.

Jedno co, gdyby doszło do remastera GTA IV to chciałbym w menu opcję przełączającą fizykę pojazdów między oryginalną a tą z GTA V.
sdr
napisany 29.05.2023 o godzinie 12:08
zobacz profil autora
Ja niestety podejrzewam, że Online w V będzie wygaszany po premierze VI. Serwerów nie wyłączą, ale nowej zawartości nie będzie i ludzie sami się wykruszą kiedy tylko VI pojawi się na posiadanej przez nich platformie. Idąc tropem V można spodziewać się, że "stary" Online najdłużej będzie żył na PC. Właściciele PS4 i X1 prędzej czy później przesiądą się na 9. generację.

Dodanie mapy z VI do "starego" Online'a byłoby dla Rockstar finansowym strzałem w kolano. Podejrzewam, że wiele osób odpuściłoby zakup VI mając jej mapę za friko w V. No, chyba że mówimy o odwrotnej sytuacji, czyli mapie z IV, V i VI w "nowym" Online na silniku VI. To jest jak najbardziej możliwe.
Whis
napisany 27.05.2023 o godzinie 07:34
zobacz profil autora
III i IV to dla mnie najnudniejsze części GTA, możliwe że to przez miasto w którym są same blokowiska i gdy miasto się znudzi nie ma gdzie poszaleć. Mimo wszystko chciałbym current genową IV by mieli gotową mapę i wrzucili ją do GTA: Online. Liczę że Online po wyjściu VI nie umrze bo to w końcu GTA: Online a nie GTA: V Online i że do mapy z V dojdzie po prostu mapa z VI + właśnie fajnie jakby i IV wrzucili.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 434 gości oraz 0 z 6661 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 434 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: CHRISSS
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies