Gość

Rejestruj

Plotka: remaster GTA IV anulowany
napisany: 04.07.2022 · 23:19 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 2
Tez był dzisiaj naprawdę wylewny, publikując na Twitterze szereg rewelacji na temat różnych gier z serii GTA. Oczywiście tylko sprawdzone info ;)

Tweet Tez2

Remaster GTA IV skasowanyPrzede wszystkim, zdaniem Teza, w kwestii remastera Grand Theft Auto IV faktycznie coś było na rzeczy. Kilka lat temu. Temat odświeżenia zarówno przygód Niko, jak i pierwszego Red Dead Redemption podobno był na stole od dawna, ale ostatecznie kierownictwo Rockstar rozmyśliło się. Tez podejrzewa, że mogła się do tego przyczynić porażka The Trilogy - The Definitive Edition. No shit, bro.

Sam nie-remaster trylogii z kolei ciągle ma być łatany. Rockstar nadal ślęczy nad poprawkami, ale prace zwalniają i coraz większy nacisk kładziony jest na pełne wejście w ostatnią fazę produkcji Grand Theft Auto VI. Hm.

Letnia aktualizacja w qaliveZanim jednak zagramy w "szóstkę", musimy jeszcze przez jakiś czas zadowolić się kolejnymi aktualizacjami GTA Online. Oficjalna data premiery tej najbliższej nie jest znana, ale zgodnie z podejrzeniami, może to nastąpić jeszcze w lipcu.

Dzięki informacjom z serwisu SteamDB dowiadujemy się, że Rockstar w ostatnim czasie aktualizuje gałąź qalive jak szalony. To może oznaczać tylko jedno.

sdr
napisany 06.07.2022 o godzinie 11:57
zobacz profil autora
W programowaniu powszechnie korzysta się z wersjonowania, czyli techniki pracy nad wieloma wersjami (gałęziami) kodu równocześnie. Ułatwia to programistom pracującym nad różnymi funkcjami nie wchodzenie sobie w paradę i późniejsze łatwe łączenie zmian w jedną (główną) wersję.

Steam umożliwia developerom przechowywanie u siebie nie tylko aktualnej wersji gry, ale też takich właśnie wersji rozwojowych. Nazewnictwo wersji/gałęzi zależy od twórców.

Rockstar stosuje dla wersji roboczych m.in. qabeta i wspomniane qalive. QA to quality assurance, czyli kontrola jakości, testy. Beta to najpewniej oznaczenie wersji rozwojowej (testują, ale kod ciągle jeszcze mocno się zmienia), natomiast live to już raczej taka wersja niemal gotowa do wydania (wprowadzają poprawki i testują). Intensywne aktualizacje w qalive mogą oznaczać bardzo bliską premierę nowej wersji, zwykle w perspektywie kilku tygodni.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem to w miarę jasno :)
Whis
napisany 05.07.2022 o godzinie 20:38
zobacz profil autora
"qalive"

"dowiadujemy się, że Rockstar w ostatnim czasie aktualizuje gałąź qalive jak szalony. To może oznaczać tylko jedno."

Co oznacza tylko jedno? Co to jest to całe qalive bo nie wiem.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 230 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 230 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies