Gość

Rejestruj

Psst! Przegląd scenowej twórczości #61
napisany: 24.01.2023 · 00:16 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 3
Z racji, że od kilku dni granie w GTA Online może zagrażać życiu lub zdrowiu, w weekend po dłuższej przerwie wróciłem na chwilę do IV.


Jakież było moje zdziwienie, gdy po paru minutach zaczęło ogarniać mnie wrażenie zbliżone do powrotu po latach do klasyków 3D - że to jednak nie jest aż takie fajne jak zapamiętałem :( A tak dobrze wspominałem przecież charakterystyczną fizykę tej części serii. Teraz wydaje się trochę... ociężała. A wy, kiedy ostatnio odwiedzaliście Niko, Johnny'ego albo Luisa?

pytajnikPRINCESxXvice1508

Ain't it funnySkoro już wspomniałem o bieżących problemach dojnej krowy Rockstara to wypada przypomnieć, że jednak znacznie częściej niż powodem do łez (albo skoków ciśnienia), może być ona przyczyną uśmiechu na twarzy.

Uśmiechu politowania oczywiście ;>


Źródło: HelmeFurSchildkroten

PenetratorJak bardzo trzeba się nudzić żeby podjąć próbę zapamiętania układu kanałów burzowych i tuneli metra wijących się pod Los Santos? Chyba bardzo, więc współczujemy i jednocześnie gratulujemy wytrwałości redditorowi Captain_Jaxparrow, którego niecodzienny wyczyn możecie podziwiać poniżej.


Like a virginCzy bylibyście w stanie powstrzymać się przed zagraniem po raz pierwszy w nowe GTA? Ja raczej nie, ale Lux nie takie rzeczy w życiu robił i za piątą odsłonę serii zabrał się dopiero niedawno. Poczytajcie na naszym forum o wrażeniach fana, który pierwszą wizytę w Los Santos HD odwlekał aż 9 lat!

_ASMON_013Bezkomentarza_VinwalineOO1

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz jest do waszej dyspozycji.

Chaos
napisany 28.01.2023 o godzinie 12:17
zobacz profil autora
> Jakież było moje zdziwienie, gdy po paru minutach zaczęło ogarniać mnie wrażenie zbliżone do powrotu po latach do klasyków 3D - że to jednak nie jest aż takie fajne jak zapamiętałem :(

10 lat temu było fajniejsze :P
(youtube »)
sdr
napisany 26.01.2023 o godzinie 17:57
zobacz profil autora
@chaos elegancka akcja 👍
Chaos
napisany 25.01.2023 o godzinie 22:01
zobacz profil autora
(reddit »)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 63 gości oraz 0 z 6625 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 63 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KrzysieK52
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies