Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Psst! Przegląd scenowej twórczości #54
napisany: 20.06.2022 · 00:43 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 1
You work fast... - rzekłby Frank Tenpenny gdyby zobaczył w jakim tempie Crucial1357 potrafi ukończyć GTA: San Andreas. Chyba mamy nowy rekord. Ding ding ding ding ding!


Nie wiem czy ktoś prowadzi oficjalny ranking, ale czas poniżej jedenastu i pół godziny na przejście całej gry na 100% z pewnością robi wrażenie, nawet gdyby nie był rekordowy. A wam ile zabrało wbicie setki z CJ-em? ;>

Mister-Rabbix-xKarmaGiberleeMissMari_solBezkomentarza_

Mówią, że rower to najlepszy środek transportu, "bo rowerem wjedziesz wszędzie". A gdzie "wjedziesz" Havokiem? Cóż.Jakiś czas temu Professional przygotował wideo, w którym wytykał CJ-owi największe świństwa, których ziomek się dopuścił w GTA: San Andreas. Chłop się chyba obraził, bo teraz dostaliśmy drugą część tego rachunku sumienia, w której z kolei Carl jest chwalony za dobre uczynki, na które być może nie zwróciliśmy uwagi. Sprawiedliwości stało się zadość.

Rusty28283The_Ace-Boogie93GypsyLou

W Rockstar chyba pozazdrościli nam tych pięknych galerii w comiesięcznych przeglądach, ale jak to oni, nie skserowali bezmyślnie pomysłu tylko... skserowali i dodali coś od siebie :P Na przykład motyw przewodni, którym w tym przypadku są kolekcje pojazdów stworzone przez społeczność GTA Online.

Prezentacja garaży społeczności GTA Online
Jasne, wszyscy mamy dość telefonów od Romana, ale co gdyby zamiast na kręgle chciał zaprosić nas do wspólnej gry na... konsoli? Najwyraźniej twórcy GTA IV mieli to w planach, bo w plikach gry odkryte zostały pozostałości takiej aktywności. Nagranych, ale niewykorzystanych dialogów możecie posłuchać w materiale Badgera Goodgera.

Z kolei Vadim pokazuje nam misję (albo jej fragment) wyciętą z GTA: Vice City. Co ciekawe, prawdopodobnie nigdy byśmy się o tym nie dowiedzieli, gdyby nie niechlujstwo ekipy Grove Street Games. Pozostałości rzeczonej misji zostały bowiem odkryte w oryginalnych źródłach pozostawionych przez programistów w plikach The Definitive Edition. Vadim wysuwa teorię, że zadanie mieliśmy wykonywać dla Steve'a Scotta, który potrzebował nakręcić scenę pościgu i strzelaniny do jednego ze swoich filmów. Robota jak znalazł dla Tommy'ego.

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.

Lux
napisany 21.06.2022 o godzinie 15:48
zobacz profil autora
To, co gość robi helikopterem to jest dokładnie ten typ gry, który sam lubię najbardziej - latać, jeździć, uciekać, wciskać się na milimetry w jakieś odjechane miejsca :)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 70 gości oraz 0 z 6625 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 70 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KrzysieK52
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies