Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Psst! Przegląd scenowej twórczości #50
napisany: 20.02.2022 · 21:35 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
Różnego rodzaju wyścigi to stały element serii Grand Theft Auto i w niejednym pewnie braliście już udział. A palicie gumy przed startem? Sprawdźmy razem z Vucko czy daje to jakąkolwiek przewagę nad oponentami.


Z kolei JANTSUU postanowił dokonać przeglądu wszystkich dostępnych w GTA Online helikopterów, aby przekonać się, który z nich startuje najszybciej. Przydatna wiedza, szczególnie kiedy musimy szybko ewakuować się ze strefy walk ;)

ComradeChaos69RaptorX72-xKarma

Człowiek to skomplikowana istota. Przyglądając się poczynaniom wielu jednostek można popaść w prawdziwy dysonans poznawczy. Nie inaczej jest z protagonistami GTA, którzy często posuwają się do haniebnych czynów, choć nie wydają się być osobami zepsutymi do szpiku kości. Nawet jednak taki do-rany-przyłóż ziomeczek jak CJ ma swoje za uszami. Pięć jego największych występków subiektywnie wypunktował Professional.


Ten sam youtuber przygotował kolejny film z serii, w której rozkminia lore serii. W najnowszym odcinku na tapet bierzemy relację Tommy'ego i Sonny'ego z Vice City. Dlaczego Forelli był dla głównego bohatera takim **ujkiem? Dlaczego Tommy mimo wszystko pozostał w rodzinie? W materiale sporo odniesień do Rodziny Soprano i Ojca chrzestnego. Polecam.

AlexandraCatsea_breezeGypsyLou

Po co na czytniku e-booków czytać książki, kiedy można... zagrać w GTA III? Te współczesne urządzenia okazują się na tyle potężne żeby uciągnąć hitową grę sprzed dwóch dekad. Achilles odpalił klasyka na swoim czytniku z Androidem bez większych problemów. Chyba, że problemem jest dla was klatkaż na poziomie 8-15 FPS. Całe "hakowanie" ograniczyło się do instalacji Sklepu Play i dociągnięcia stamtąd gry.

Kiedy jednak będziecie ogrywać starocie pokroju GTA: Vice City, szczególnie w odświeżonej wersji, pamiętajcie żeby trzymać się zasad i nie zadzierać z miejscowymi stróżami prawa. Podobnie bowiem jak w Cyberpunku, oni są i patrzą, nawet jeśli nie zawsze ich widać.


Czy niemal dziewięcioletnia gra może skrywać przed fanami jeszcze jakieś sekrety? Ten może nie postawi wam życia na głowie, ale czy wiedzieliście, że na stronie Junk Energy Drink w GTA V znajduje się mapa z lokalizacją wszystkich skoków kaskaderskich i powietrznych ewolucji do zaliczenia?

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.

sdr
napisany 24.02.2022 o godzinie 14:05
zobacz profil autora
No, kij wie czy to wschód czy zachód w ogóle ¯\_(ツ)_/¯
chaos
napisany 23.02.2022 o godzinie 22:00
zobacz profil autora
Pierwsze zdjęcie ssie pauke.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 103 gości oraz 0 z 6584 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 103 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Furon
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa