Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Piguła #35
napisany: 18.01.2022 · 23:28 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 2
Czy GTA V: Expanded & Enhanced zaliczy kolejny poślizg? Możliwe. Czy w Grand Theft Auto VI zagramy za dwa lata? W sumie też możliwe.

GTA V

& delayed, again.W kontekście GTA zdecydowanie najwięcej plotek pojawia się wokół kolejnej "dużej" części serii. Tym bardziej na wiarygodności (?) zyskują rozmaite wieści dotyczące takiego choćby Grand Theft Auto V: Expanded & Enhanced, na które przecież nikt nie czeka ;)

Matheusvictorbr donosi, że przygody Majkela, Franklina i Trevora w wydaniu na konsole 9. generacji mogą złapać jeszcze jedno opóźnienie. Podobno wynika to z trudności przy produkcji i wkrótce zmiana planów ma zostać oficjalnie ogłoszona. Wydaje się to możliwe szczególnie, że oficjalnie wciąż nie wiemy niemal nic. Jedynie, że gra ma się ukazać w marcu.

Ponadto według Matheusvictorbr mamy być pozytywnie zaskoczeni tym co ostatecznie zobaczymy w GTA V: E&E. Jego zdaniem Rockstar szykuje dwie, trzy kluczowe zmiany w grze.

H #2Jedną z tych zmian może być (choć miejmy nadzieję, że jednak nie będzie) nowy rodzaj wyścigów w GTA Online, o którym pisaliśmy już wcześniej. Jak donosi Tez2, może chodzić w tym przypadku o wyścigi dla pojazdów z poprawionymi osiągami.

Wiemy już od jakiegoś czasu, że w ramach GTA V: Expanded & Enhanced część pojazdów w grze ma zyskać możliwość dodatkowego tuningu. Teraz nieoficjalnie dowiadujemy się, o które modele może chodzić. Są to: Brioso R/A, Sentinel XS, Turismo Classic, Banshee, Deveste Eight oraz Hakuchou Drag. Lista prawdopodobnie nie jest kompletna.

Plan dwuletniPółtora roku temu pisaliśmy o planach Take-Two, które mogą zdradzać okienko premierowe GTA VI. Chodziło o ponadprzeciętny budżet na reklamę. Plany te wskazywały na rok fiskalny 2024, czyli w kalendarzu firmy okres od marca 2023. Teraz trop zdaje się potwierdzać.

W czasie ubiegłotygodniowej konferencji T2, na której ogłoszono zamiar przejęcia Zyngi, przedstawiono prognozę przychodów firmy na najbliższe lata. Analitycy zwrócili szczególną uwagę właśnie na rok 2024, w którym to zarząd Take-Two spodziewa się wzrostu aż o 14%. Przełożyłoby się to na około 9 mld dolarów. Co może spowodować tak duże wpływy? Pewnie jakaś duża premiera.

sdr
napisany 20.01.2022 o godzinie 10:01
zobacz profil autora
Tak samo na razie nie opłaca się wypuszczać VI, która pewnie nie będzie dostępna na 8. generacji. Za mała baza graczy.
chaos
napisany 19.01.2022 o godzinie 23:33
zobacz profil autora
Konsol tych nowych i starych w sklepach praktycznie nie ma, jedynie Xkloc jeszcze jako tako się trzyma. Ceny używek to jakiś kosmos. Kolejna obsuwa GTAV jest niemal pewna. T2 musi się dobrze w kalendarzu wstrzelić żeby za dużo na tym dealu nie stracić. Ciekawie ten rok się zaczyna.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 88 gości oraz 0 z 6579 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 88 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Bonusik
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa