Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Karma chameleon
napisany: 30.12.2021 · 12:25 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
O zmianach, które ma przynieść ulepszona wersja GTA V na nowych konsolach oficjalnie wciąż nie wiemy niemal nic. Pojawiają się jednak przecieki.


WildBrick142 poinformował o odkryciu w plikach gry nowego rodzaju malowania pojazdów. Kategoria, która być może pojawi się w przyszłości w ofercie Los Santos Customs nazwana została roboczo Chameleon i zawiera gradienty.

Nie są to jednak zwyczajne przejścia tonalne, ale takie mieniące się. Dzięki temu kolor pojazdu będzie zależał od kąta pod jakim będziemy na niego patrzeć. Efekt możecie zobaczyć na powyższym wideo.

HZ kolei Tez2 ujawnił dzisiaj dwa nowe znaczniki, które wkrótce mogą pojawić się na mapie GTA Online. Jeden dotyczy wyścigów, a drugi prób czasowych. Prawdopodobnie więc do gry zostaną dodane nowe rodzaje tych aktywności.

Obie ikony mają wpisany symbol tarczy z literą H, a w kodzie oznaczone są wspólnym skrótem "HSW". Na razie nikomu nie udało się go rozszyfrować, można jednak podejrzewać, że nowe warianty będą miały związek z samochodami klasy tuner. Jak wiemy, ich osiągi mają być zwiększone w wersji gry na Xboksa Series X|S i PlayStation 5. Gdzieś trzeba to wykorzystać.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 109 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 109 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa