Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Co się stało w 2021?
napisany: 08.01.2022 · 01:24 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 3
Zdążyliście się już przyzwyczaić do nowego zapisu roku? A może ciągle jesteście jedną nogą w 2021? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo przyszedł czas na podsumowanie minionych dwunastu miesięcy na Scenie GTA. Zapnijcie pasy.

Co się stało w 2021?
 • Ubiegły rok rozpoczęliśmy z uśmiechem na ustach. Sieć opanowały w styczniu przeróbki sceny z Grand Theft Auto V, w której Lamar roastuje Franklina. Fenomen nie umknął twórcom gry, którzy później nawiązali do niego w aktualizacji The Contract dla GTA Online.
 • W lutym w sieci został opublikowany kod źródłowy GTA III i Vice City uzyskany drogą inżynierii wstecznej. Jak się później okazało, był to zaledwie początek trwającej do dziś batalii pomiędzy modderami i Take-Two.
 • Zaproponowana w marcu przez jednego z fanów optymalizacja kodu GTA Online pomogła przyśpieszyć ładowanie gry o blisko 70%.
 • Przed wakacjami Intel zaprezentował na przykładzie GTA V interesującą technikę generowania z użyciem sztucznej inteligencji fotorealistycznej grafiki w grach.
 • Końcówka lipca zdecydowanie należała do Los Santos Tuners, czyli letniej aktualizacji GTA Online tematycznie kręcącej się wokół subkultury samochodowej.
 • We wrześniu okazało się, że Rockstar nie wyrobi się z zapowiedzianą wcześniej na listopad premierą Grand Theft Auto V w wersji na konsole dziewiątej generacji. Jeśli w ogóle czekacie to zagracie dopiero w marcu.
 • GTA: San Andreas otrzyma kolejne życie. Facebook zdradził, że powstaje VR-owa wersja gry przeznaczona na gogle Oculus Quest 2.
 • Wydarzeniem roku na Scenie jest bez wątpienia listopadowa premiera GTA: The Trilogy - The Definitive Edition. Niestety wydana dla uczczenia 20. rocznicy GTA III kolekcja, okazała się jednocześnie klapą roku ze względu na skandalicznie niski poziom techniczny.
 • Grudzień to miesiąc, w którym swoją premierę miała najnowsza aktualizacja GTA Online. W The Contract ponownie spotykamy się z Lamarem i Franklinem, któremu pomagamy założyć biznes i rozwiązać problem skradzionego telefonu z muzyką Dr. Dre.
 • 16 grudnia, po ponad ośmiu latach funkcjonowania, wyłączone zostały serwery GTA Online dla PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Oto jak zakończony tydzień temu rok 2021 zapisał się na łamach GTAthegame. Które z wydarzeń było najważniejsze waszym zdaniem? Może coś spoza powyższej listy? Piszcie w komentarzach. A tego podsumowania nie możemy zakończyć inaczej niż zwyczajową porcją statystyk.

 • 188 - dokładnie tyle newsów mogliście tutaj przeczytać w minionym roku.
 • Tym razem najwięcej z nich - aż 24 - pojawiło się w listopadzie (wiadomo).
 • Jeśli zaś chodzi o waszą aktywność, w shoutboksie napisaliście 759 nowych postów.
 • Najaktywniejszym użytkownikiem 2021 roku został - werble - Happy! Nie no dobra, tak naprawdę to znowu Roger, chłop chyba nie ma życia ;* Senkju!

Toni
napisany 10.01.2022 o godzinie 11:37
zobacz profil autora
Jedno serce, jedno bicie, Gie Te Ge jest ponad życie!
chaos
napisany 08.01.2022 o godzinie 10:11
zobacz profil autora
To jest życie, nigggaaaa
Roger
napisany 08.01.2022 o godzinie 08:51
zobacz profil autora
Nie mam życia innego, niż GTG!


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 95 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 95 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa