Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Moda na moda #46
napisany: 10.10.2021 · 23:59 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Nie możecie się już doczekać remasterów klasycznych GTA? W tym przeglądzie znajdziecie coś dla siebie. A poza tym zagramy w multi i... podpalimy Los Santos. Tak jakby.


SA_DirectX v3.0 BetaByć może pamiętacie jeszcze jak pisałem o poprzednim dużym wydaniu tego moda. Czas biegnie szybko i niedługo doczekamy się nowej wersji. Ze strony autora na Patronite można pobierać już betę, która wprowadza m.in. ulepszone efekty odbić i kropli deszczu, poprawione oświetlenie, wolumetryczne chmury i wsparcie dla SSAO. Ciekawe czy San Andreas odświeżone przez Rockstar będzie wyglądało lepiej, jak sądzicie? ;)

Glowing Palms v1.0Co prawda do Świąt jeszcze dobre dwa miesiące, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić sobie klimat w GTA V już teraz ;) Glowing Palms to, jak sama nazwa wskazuje modyfikacja, której celem jest dodanie nieco blasku palmom rosnącym w Los Santos. Po instalacji drzewa w mieście zostaną ozdobione światełkami, które nocą robią niesamowite wrażenie.

Autor moda przygotował różne układy i warianty kolorystyczne, więc nie ma obaw o monotonię. Na każdym skrzyżowaniu czeka na nas inna kompozycja. Naprawdę wygląda to super.

Glowing Palms

Multi Theft Auto v1.5.9O matko! Zapomniałem, że MTA w ogóle jeszcze istnieje. Ale oto jest. Na początku miesiąca wydana została kolejna wersja tej zasłużonej i popularnej (kiedyś pewnie bardziej) modyfikacji rozszerzającej GTA: San Andreas o możliwość gry sieciowej.

Multi Theft Auto w najnowszej odsłonie proponuje szereg usprawnień, głównie dla fanów trudniących się programowaniem map i trybów. Aktualizacją zdecydowanie jednak powinni zainteresować się wszyscy gracze, bo przynosi również trochę poprawek błędów i ulepszeń w synchronizacji co powinno przełożyć się na większą płynność rozgrywki.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 154 gości oraz 1 z 6549 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Toni
Razem: 155 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: artur8239
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa