Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Moda na moda #9
napisany: 13.09.2018 · 21:13 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Wraz z nadejściem września powoli kończy się czas letniego rozluźnienia. Mamy jednak nadzieję, że mimo powrotu do codziennych obowiązków znajdziecie chwilę na sprawdzenie kilku ciekawych modyfikacji do GTA :) Zapraszamy na kolejny przegląd!

SA_DirectX (v2.0)

Gracie jeszcze w GTA: San Andreas? Wiemy, że tak ;> O grze nie zapominają również twórcy modów, którzy próbują dać jej kolejne życie. Jednym z nich jest Makarus, autor projektu SA_DirectX, dzięki któremu San Andreas nabiera nowego blasku - dosłownie. Zdecydowanie poprawione zostało m.in. oświetlenie, cienie, wygląd wody, czy zjawiska pogodowe. Efektu końcowego nie powstydziłaby się niejedna współczesna gra. Co prawda wciąż niedomaga trochę rysowanie obiektów w oddali, ale jak na 14-letnią grę i tak jest naprawdę dobrze.


GTA V Magneto script mod

JulioNIB sprowadza do Los Santos kolejnego superbohatera. Tym razem ulice miasta będziemy demolować rękami Magneto. Do naszej dyspozycji oddany został szeroki wachlarz umiejętności począwszy od latania, przez kontrolę nad metalowymi przedmiotami, aż po możliwość miotania impulsami elektromagnetycznymi. Efektownie wyglądają animacje zderzania w powietrzu pojazdów, nawet kilkunastu na raz, czy zabijania przeciwników ich własną bronią. Można się wyżyć.

After Hours SP (v1.2.1)

Chcielibyście spróbować swoich sił w zarządzaniu klubem nocnym, ale nie odpowiada Wam towarzystwo innych graczy? Nie ma sprawy. jedijosh920 udostępnił modyfikację After Hours SP, dzięki której do trybu fabularnego trafia część mechaniki dodanej w ramach ostatniej dużej aktualizacji GTA Online. Całość jest okrojona z aspektu ekonomicznego, pozostaje nam więc zabawa. Możemy wybrać nazwę dla swojego przybytku, wystrój oraz DJ-a. Na parkiecie zatańczymy, a przy barze odlecimy. Cena szampana nagle przestaje być problemem ;) Ponadto autor dorzucił od siebie kilka easter-eggów oraz umożliwił odtwarzanie w klubie własnej muzyki.

2019 McLaren Senna (v1.0)

Czymże byłby przegląd sceny modderskiej bez kolejnego pięknego samochodu? :) W ostatnim miesiącu największym uznaniem wśród użytkowników serwisu GTA5-Mods cieszył się model McLarena Senna od Aige z ekipy YCA. Pojazd został przeportowany z Forzy Horizon 4 co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Aige z kolei zadbał o możliwość tuningu i drobny smaczek w postaci składanego ekranu wskaźników w kokpicie.

2019 McLaren Senna
Trucking Missions (v1.5)

Pamiętacie misje transportowe w GTA: San Andreas? Naszym zadaniem było przewiezienie ciężarówką z naczepą ośmiu ładunków dla firmy RS Haul uważając po drodze na uszkodzenia, policję oraz uciekający czas. Jeśli chcielibyście pobawić się w podobny sposób w najnowszej części serii, modyfikacja Trucking Missions od Guadmaza jest dla Was. Wystarczy zajrzeć do biura nieopodal Sandy Shores, wybrać zlecenie i ruszyć w drogę! A gdyby przejadły się Wam zadania przygotowane przez autora, możecie pobrać kolejne. Linki znajdziecie w opisie moda o tutaj.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 58 gości oraz 1 z 6549 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 59 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: artur8239
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa