Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Claude odzyska głos!
napisany: 01.04.2021 · 23:47 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 5
Już za kilka miesięcy minie okrągłe 20 lat od premiery Grand Theft Auto III. To idealna okazja, aby wydać zremasterowaną wersję gry i zanosi się na to, że Rockstar tę okazję wykorzysta! Nie będzie to jednak zwyczajny remaster.

GTA III bez wątpienia było przełomowe dla serii, bo przeniosło ją w trójwymiar. Po blisko dwudziestu latach od debiutu gra jednak straciła nieco dawnego blasku i zdecydowanie zasłużyła na odświeżenie. Wielu graczy czeka na wersję z nową oprawą graficzną i choć jak na razie brak na ten temat oficjalnych informacji, od dłuższego czasu pojawiały się poszlaki wskazujące, że za zamkniętymi drzwiami coś się dzieje.

Hossein Diba - artstation.com/artwork/Vg3Aa4
Przypomnijmy: we wrześniu 2019 roku Grand Theft Auto III przeszło ponowny proces klasyfikacji wiekowej. W ostatnim półroczu fani kilkukrotnie dobierali się do źródeł gry, a Take-Two zdecydowanie przeciwstawiało się dawaniu jej "drugiego życia". W końcu sam Strauss Zelnick pozytywnie wypowiada się o remasterach dając za przykład stareńką Mafię. No i jeszcze te przecieki z GTA Forums. Sami widzicie.

A skoro już jesteśmy przy przeciekach, na Reddicie pojawił się wieczorem zrzut ekranu z amerykańskiego Amazona, na którym widać stronę produktu gry pod tytułem... GTA III: 20th Anniversary Edition. Co jednak najciekawsze, z dołączonego opisu wynika, że remaster poza uwspółcześnioną oprawą graficzną zaoferuje również rozszerzoną warstwę fabularną, która zostanie uzupełniona o... linie dialogowe protagonisty! Trzeba przyznać, że to ze strony Rockstar bardzo odważny krok. W końcu historia opowiedziana w oryginale może nie była porywająca, ale miała swój urok i wszyscy już przywykliśmy do milczącego Claude'a. Zwrócenie mu głosu będzie wydarzeniem nie mniejszym niż samo wydanie remastera, co ma mieć miejsce już we wrześniu.

Tak więc, wszystko już niemal jasne. Pozostaje czekać na oficjalną zapowiedź. Jak się wam podobają plany Rockstar? Zagracie w nowe-stare Grand Theft Auto III?

AktualizacjaTak, ta wiadomość to primaaprilisowy żart :)

chaos
napisany 07.04.2021 o godzinie 19:56
zobacz profil autora
Pasowałby. Mam nadzieję że nie odmówiłeś
sysek
napisany 07.04.2021 o godzinie 16:49
zobacz profil autora
Samo R* mi zaproponowało mi podkładanie głosu!
sdr
napisany 02.04.2021 o godzinie 11:24
zobacz profil autora
Hehe, oj grałbym!
Roger
napisany 02.04.2021 o godzinie 11:18
zobacz profil autora
W polskiej wersji Wojciech Mann podkłada głoś pod Klauda
sdr
napisany 01.04.2021 o godzinie 23:54
zobacz profil autora
Tak, to żart :>


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 160 gości oraz 0 z 6517 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 160 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Kamien
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa