Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Psst! Przegląd scenowej twórczości #33
napisany: 18.09.2020 · 00:21 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
Choć mamy już połowę września, pogoda w ostatnim czasie pozytywnie zaskakuje. A wydaje się, że przed nami jeszcze kilka ciepłych dni. To co, może grill? ;)

Bxtch-Felix_iNEOiBuzzThorngaki14-BlushingTokki-asmon013Lili_RochefortitsNOTmrqueen__M16Striker

Kącik archeologicznyZaledwie wczoraj minęło siedem lat od kiedy GTA V trafiło w nasze ręce. Czwórka ma na karku już 12 lat, a Vice City prawie 18! Jednak pomimo upływu czasu wiele gier wciąż skrywa przed nami tajemnice. Nie inaczej jest z wymienionymi w tym akapicie.

Czy wiedzieliście, że funkcja telefonu komórkowego w GTA IV miała być pierwotnie nieco bardziej rozbudowana? Badger Goodger w swoim filmie przedstawia dowody istnienia w kodzie gry nieużywanych linii dialogowych odnoszących się do możliwości zakupu lepszego aparatu u operatora Tinkle. Nowy telefon moglibyśmy odebrać w jednym z salonów zlokalizowanych w południowym Bohan. Taka opcja nie trafiła jednak ostatecznie do gry, a Niko urządzenie otrzymuje od Playboya X po misji Photo Shoot.


Kolejną porcją znalezisk w plikach GTA Vice City podzielił się z nami Vadim M. Na jego kanale pojawiło się na początku miesiąca wideo, z którego dowiadujemy się m.in. że twórcy gry rozważali umożliwienie nam podziwiania zachodów słońca z balkonu apartamentu w hotelu Ocean View. W mieście miało się też pojawić więcej lokali gastronomicznych, a Starfish Island było początkowo planowane jako zamknięte osiedle.

Kącik kaskaderskiSan Andreas to całkiem duży stan, ale lotniska ma tylko trzy, co może utrudniać dotarcie samolotem w niektóre miejsca. Co na przykład gdybyśmy potrzebowali szybko dostać się na plażę Del Perro? Okazuje się, że i tam można bezpiecznie zaparkować prywatny odrzutowiec. I to nawet niekoniecznie na samej plaży.

Niektórzy narzekają, że krawężniki w Los Santos są niewłaściwie pomalowane, ale krawężnik to krawężnik. W jakim kolorze by nie był, ułożony w odpowiednim miejscu może nawet uratować skórę pędzącemu z zawrotną prędkością graczowi. To nagranie nie powstało na zamkniętym torze, ani z udziałem profesjonalnego kierowcy. Możecie sami próbować w domu. Tego też możecie spróbować. Powodzenia ;)


Lepiej nie próbujcie za to eksperymentów przeprowadzanych przez profesora Philipsa. Ludzkie działo to naprawdę pomysł, który może się zrodzić tylko w chorym umyśle Trevora. No bo co może pójść nie tak? ¯\_(ツ)_/¯

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.

sdr
napisany 21.09.2020 o godzinie 10:37
zobacz profil autora
Tak mi się nawiązało ;)
chaos
napisany 18.09.2020 o godzinie 18:09
zobacz profil autora
Już myślałem że jest jakaś modyfikacja wprowadzająca właściwe malowanie krawężników ale szybko zorientowałem się, że to Przegląd Scenowej Twórczości, a nie Moda na Moda.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 127 gości oraz 0 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 127 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa