Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Co się stało? #30
napisany: 30.06.2020 · 23:46 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0
Na zegarze ostatnie minuty czerwca, a więc najwyższa pora na zebranie i przypomnienie najważniejszych wiadomości miesiąca. Całych dwóch ;) Gotowi?

Co się stało?
  • Rockstar jednak potrafi nadal szokować. W maju rozdawali GTA V za darmo, a teraz zapowiedzieli wydanie gry na konsolach nowej generacji. Wygląda na to, że na kolejną część serii jeszcze sobie poczekamy.
  • Na początku miesiąca Rockstar zaserwował wszystkim graczom w GTA Online przymusowy detoks - trwającą dwie godziny przerwę w działaniu serwerów. Była to inicjatywa mająca na celu uczczenie pamięci George'a Floyda.

Ciekawostka

Staruszek "odbity" z konwoju we wprowadzeniu do Grand Theft Auto III to ta sama osoba, którą ratujemy później z rąk Kolumbijczyków w misji "Liberator".

  • Jeśli umknęło to waszej uwadze, zachęcamy to zapoznania się z najnowszymi przeglądami modyfikacji oraz scenowej twórczości.
  • Gorąco polecamy również drugi odcinek cyklu Throwback Thursday: Kiedyś się grało, w którym razem z chaosem przelecicie kilkanaście lat historii pewnej znanej i lubianej serii gier. I nie będzie to Grand Theft Auto ;)
  • A jeżeli rajcuje was myśl o postawieniu całego swojego dorobku punktowego dla chwilowego dreszczyku emocji, koniecznie powinniście zajrzeć do naszej loterii, a jeszcze lepiej do kumulacji. W puli mamy już $$1930, a najbliższe losowanie w piątek.
  • Ostatni dzień miesiąca to tradycyjnie u nas zmiana ankiety. Tematem tej majowej były rozważania na temat możliwych zmian w GTA Online, które byłyby w stanie przyciągnąć nas na nowo do gry. Na podstawie wyników orzec można tylko jedno: trzeba zaorać ;) A już na poważnie, zdecydowanie najmilej widzianą odmianą byłoby rozszerzenie mapy. Niewiele mniej głosów zdobyła gruntowna zmiana w mechanice. No Rockstar, to do roboty.

Dziś ruszyła też nowa sonda, w której rozegra się pojedynek. Starcie dwóch potężnych sił, odwiecznych wrogów, pradawnego zła i ostatniej nadziei białych ludzkości. Możecie stanąć tylko po jednej stronie, rozkrok nie wchodzi w grę.

Pytamy: zielony czy fioletowy?Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 78 gości oraz 1 z 6469 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Whis
Razem: 79 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: RogalYT
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa